У літаку з маленькою дитиною

Написала:  
Представленно в рубриці: Перша допомога

У літаку з маленькою дитиною

Багато батьків хочуть відправитися на довгоочікуваний відпочинок в теплі країни, але їх зупиняє страх того, як їх маленька дитина перенесе літак і чи не шкідливі перельоти для дітей у такому ранньому віці. Та й як взагалі перебувати в літаку з маленькою дитиною?

З якого віку можна літати на літаку?

Якщо дитина здорова, то вікових обмежень майже немає. Перельоти на літаку дозволені з 7-денного віку малюка. Цей факт підтверджують випадки пологів за кордоном з подальшим перельотом на Батьківщину з новонародженим.

Протипоказання до перельоту:

– Захворювання серця та дихальних шляхів.

– Нежить і кашель у дітей, ГРВІ. Набряк і закладеність носа створюють додатковий тиск на вуха при зльоті та посадці. Сухе повітря в літаку може спровокувати напад кашлю.

Отит. Якщо у дитини болять вуха, то велике навантаження спровокує больові відчуття.

– Метеоризм. У літаку він може спровокувати біль і здуття живота. Не годуйте дитину, перед перельотом, бобовими та іншими продуктами, від яких у дитини здуває животик . Та не поїть газованою водою.

– Підвищений внутрішньочерепний тиск. Перепади тисків у літаку можуть спровокувати крововилив.

Перед перельотом обов’язково відвідайте лікаря-педіатра. Він зможе дати більш повні та індивідуальні рекомендації щодо вашої дитини.

Найчастіше дітки добре переносять перельоти. Трохи більше уваги їм варто приділити на зльоті та посадці, тому що саме тоді у них може закладати вуха від перепаду тиску. Особливо чутливих діток може мучити нудота, болі в животі.

Рекомендації для перельоту з дитиною:

– За тиждень до перельоту капайте по крапельці імуностимулюючий засіб (наприклад, Афлубін).

– В аеропорт потрібно приїхати завчасно. Діти чуйно відчувають нервозність обстановки.

– Не перегодовуйте дитину перед польотом, інакше його “закачає”. Краще візьміть сухий пайок з собою на випадок, якщо дитина зголодніє.

– Більше давайте пити (до і під час польоту). В ідеалі, простої води. Вона допоможе в боротьбі з зневодненням організму.

– Закапайте судинозвужуючі краплі в ніс дитині перед зльотом і перед посадкою.

– Дайте дитині груди (якщо дитина на ГВ) або пити з пляшечки (молоко, воду, компот) на час зльоту і посадки. Також можна дати соску. Це допоможе зняти тиск з вух.

– Дітям старшого віку можна дати льодяник з кислинкою на час зльоту і посадки. Якщо льодяники ви дитині ще не даєте, то запропонуйте шматочки фруктів (помийте і підготуйте їх заздалегідь) або хлібці.

Не сподівайтеся на персонал літака. Заздалегідь зберіть сумку-аптечку і візьміть її з собою в салон літака.

І пам’ятайте: все здійсненно! Якщо дитина здорова, а ви спокійні, то переліт пройде відмінно.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.