Свербіж під час місячних – тривожний сигнал

Написала:  
Представленно в рубриці: Здоров'я жінки

Свербіж під час місячних - тривожний сигналЯк правило, менструації проходять із помірними болями, можуть викликати загальну слабкість організму. В цілому, в ці дні і так не солодко, а якщо ще і свербіння під час місячних з’явився, доведеться пройти обстеження у гінеколога для з’ясування причин, що його викликали. Ні в якому разі не можна займатися самолікуванням, оскільки ви зможете тимчасово усунути симптом, не впливаючи на першопричину.

Причини появи свербіння під час місячних:

– Молочниця під час місячних може значно посилюватися, викликаючи сильний свербіж і подразнення зовнішніх статевих органів.

– Неспецифічні кольпіти супроводжуються виділеннями з піхви, які можуть загострюватися, в тому числі під час місячних. Виділення можуть бути від серозної до гнійної консистенції, супроводжуватися сильним свербінням.

– Тріхомоніазу характерні жовто-зелені виділення з піхви, з неприємним запахом, часто пінисті; викликають свербіж у зоні піхви, який посилюється під час місячних. Крім того, викликають неприємні відчуття під час статевих контактів і при сечовипусканні.

-Вірус герпесу проявляється дрібними бульбашками, які сверблять і вражають область статевих губ.

Вірус папіломи людини вражає шкіру і слизові оболонки статевих органів, викликаючи неприємні відчуття і свербіж.

– Непереносимість гігієнічних прокладок, або тампонів може викликати свербіж під час менструації.

– Порушення гігієни також може стати одним з факторів, оскільки в ці дні потрібно проводити гігієнічні підмивання частіше, зі зміною прокладок і білизни.

– Хронічні запальні захворювання матки і придатків, маткових труб і придатків.

– Хронічні соматичні захворювання, наприклад, цукровий діабет.

Встановити конкретну причину дозволяє ретельне медичне обстеження, яке повинно проводитися після закінчення місячних. Лікування залежить безпосередньо від причин, що викликали свербіж під час місячних.

Коментарі

2 коментарі on "Свербіж під час місячних – тривожний сигнал"

 • Олена on Сб, 9th Лют 2013 14:46 

  может ли врач во время осмотра и узи не заметить 13 неделю беременности?
  И на сколько достоверный аналих ХГЧ?

 • Лікар-консультант on Нд, 10th Лют 2013 12:45 

  Добрий день, Олена!

  13 тиждень – початок другого триместру. Довжина плоду від тім’ячка до крижів – 65-78 мм, вага – 14-20 грам. Таку дитину лікар точно має побачити на узд, в цей період лікар може сказати стать дитини.

  За допомогою УЗД діагностувати вагітність можна через 7-10 днів затримки. Для більш точного діагностування вагітності здається аналіз на вміст гормону ХГ.
  ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини) або ХГ (хоріонічний гонадотропін) – особливий гормон вагітності.

  Діагностувати вагітність можна і за допомогою домашніх тестів визначення вагітності, заснованих на аналізі ХГ, що виділяється c сечею. Але вірогідність результату ХГЛ, отриманого «домашнім» способом, значно нижча, ніж лабораторний аналіз крові ХГЛ, оскільки необхідний для діагностики рівень ХГЛ у сечі досягається на кілька днів пізніше, ніж у крові. На перших тижнях вагітності рівень цього гормону зростає, та потім може знизитися. Це не дуже добре, оскільки може бути ознакою загрози викидня.

  Раджу вам сходити до іншого лікаря.

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.