Мастурбація і кров після неї

Написала:  
Представленно в рубриці: Здоров'я жінки

Мастурбація і кров після неї

Статеві контакти для жінки з одного боку приємне відчуття, а з іншого боку – являють якусь небезпеку. Зокрема мова йде про деякі пошкодження, що можуть викликати відповідні реакції. В частих випадках багато жінок скаржаться на те, що після мастурбації або статевого акту йде кров. З чим це може бути пов’язано і до чого це призведе, розберемося в цій статті.

Причин кровотечі після мастурбації може бути досить багато, але в будь-якому випадку не варто забувати про те, що і незначна причина може свідчити про наявність серйозного порушення. В нормі, навіть якщо й виникла кров, то серйозних порушень бути не повинно. Таке іноді трапляється через механічні ушкодження. Але саме такі причини не несуть особливої ​​небезпеки. А ось все те, що несе інші наслідки, може гарантувати подальше порушення функціонування жіночих органів.

Причини кровотечі після мастурбації

Необхідно сказати, що мастурбація може бути різною. Це говорить про те, що будь-який необдуманий або різкий рух може послужити причиною легкої кровотечі. Такою причиною є саме просте механічне пошкодження стінок піхви або статевих губ. В даному випадку кров може бути яскраво-червоного кольору і йде не довго. Таке явище не викликає особливого хвилювання.

Так само причинами кров’янистих виділень можуть стати різні запальні процеси. Це кольпіт, вульвовагініт або вагініт. Всі такі проблеми виникають при наявності інфекційних збудників. Якщо ж таке виникло, то не переживайте сильно. Просто необхідно пройти відповідне лікування і все налагодиться. Як правило, лікар після такого лікування на час рекомендує припинити будь-які статеві контакти. Тому, мастурбація не є винятком і доведеться трохи почекати. Важливу роль в цьому плані відіграє не дотримання особистих правил гігієни. Якщо ви користуєтеся фалоімітатором, то після кожного використання його необхідно мити з милом для інтимної гігієни, або протирати спеціальним гігієнічним засобом.

Серйозні причини для кровотечі після мастурбації

Так як найбільш поширеними причинами виникнення крові після мастурбації є механічні пошкодження і інфекційні захворювання, то варто ознайомитися з іншими більш серйозними причинами, що викликають кров. це:

– перший раз мастурбації і порушення дівочої пліви за допомогою фалоімітатора;
– великий термін вагітності;
– дисплазія шийки матки;
– аденоміоз матки;
– різні вірусні хвороби, що передаються статевим шляхом;
– поліпи в матці викликають кровотечі при глибокому використанні фалоіметатора;
– прийом медичних препаратів не за призначенням.

Всі перераховані вище причини в різних випадках можуть проявлятися відповідно по-різному. У більшості випадків дівчата і жінки, що займаються мастурбацією, не надають цьому особливого значення, вважаючи, що це все через механічне пошкодження. Але не варто так думати завжди, адже кров не є показником норми. Тому при повторному виділенні варто звернутися до лікаря за допомогою і не варто соромитися. Якщо після мастурбації з’явилося кілька крапельок крові, то це може і нічого страшного, але, якщо це повторюється часто, то лікування не минути.

Мастурбація при захворюваннях крові

Так як кров у нашому організмі займає одне з найбільш важливих місць, то на її стан теж варто звертати увагу. Справа в тому, що різні захворювання крові теж можуть стати причиною виділення крові після мастурбації. Найчастіше це відбувається через прийом деяких лікарських препаратів, які знижують згортання крові та порушують її структуру.

Варто звернути увагу в першу чергу на прийом оральних контрацептивів або ж в результаті використання невдало обраних контрацептивів. Навіть, якщо під час сексу і після нього з обраним вами контрацептивом нічого не було, а після мастурбації з’явилася мазня, це теж ознака порушення. В цьому випадку необхідно звертатися до лікаря за діагностикою. Досить важливу роль в складі крові грає гормональний баланс жінки. Навіть якщо кров в нормі, а гормональний збій існує, то можуть виникнути деякі наслідки після мастурбації. Зокрема йдеться про можливе прийняття контрацептивів або навпаки їх відсутності при необхідності. Здавалося б, це дрібниці, але вони можуть впливати на роботу статевих функцій жінки.

Кров після мастурбації як наслідок наявності захворювань

Одним з найбільш серйозних і поширених захворювань є дисплазія шийки матки. Така хвороба може легко викликати кровотечу після мастурбації і сексу. В незалежності від її класифікації, дисплазія може розвиватися з кількістю різних партнерів. У тому числі йдеться про часту заміну фалоімітаторів. Так само це стосується дівчат, що займаються мастурбацією до 18 років. Як правило, виділення зникають протягом 3 днів, але з кожним повторним разом поновлюються. В цьому випадку необхідно терміново звертатися до лікаря.

Так само є ще досить серйозне порушення, яке провокує кров’янисті виділення після мастурбації – аденоміоз матки. Захворювання характеризується зміною функціональної активності слизової оболонки самої матки. Дана проблема не має спричиняти виділення крові при поверхневій мастурбації, а при використанні фалоімітатора ознаки з’являться обов’язково. Варто відзначити, що захворювання особливо проявляється при низькому імунітеті, тому в деяких випадках може і не показати себе.

Так само сигналізувати про наявність захворювання можуть різні запальні процеси. Що стосується грибкового кольпіту і поліп матки, то в таких ситуаціях необхідно термінове втручання лікаря. Якщо ж при обстеженні вам поставили такий діагноз, необхідно лікування. Що стосується кольпіта, то при цьому розвивається грибок на стінках піхви. При кожній мастурбації або статевому акті з партнером спостерігатимуться кров’янисті виділення. Після цього, ви можете заразити свого партнера при незахищеному сексі.

Наслідки мастурбації

Необхідно пам’ятати, що будь-яке грубе поводження з статевими органами може привести до відповідних порушень. Як сигнал чого-небудь спостерігається виділення крові, а в інших випадках може бути свербіж, біль, різі та інші неприємні відчуття. У будь-якому випадку потрібно пам’ятати про заходи обережності і про своє здоров’я. В першу чергу – це особиста гігієна та інфекційні захворювання після мастурбації. Варто уникати будь-яких травм, подряпин та інших механічних пошкоджень. Саме вони можуть стати причиною розвитку інших більш серйозних захворювань. Адже наявність інфекцій ні до чого доброго не приведе. Статеві органи досить ніжні, тому дбайливе поводження знизить ризик кровотеч і небажаних наслідків.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.