Болі внизу живота при затримці місячних – це не жарти!

Написала:  
Представленно в рубриці: Здоров'я жінки

Болі внизу живота при затримці місячних - це не жарти!Болі внизу живота при затримці місячних досить поширене явище. Більшість жінок вважають, що, якщо болить живіт при затримці місячних – то це вірна ознака вагітності. Це не виключено і болі внизу живота в цьому випадку обумовлені підвищеним тонусом матки. Тому при затримці і відчутті болю в першу чергу потрібно зробити тест на вагітність і при позитивному результаті обов’язково звернутися до фахівця. Тому що сильний тонус матки в підсумку може призвести до викидня.

Але! Болі внизу живота з правого або лівого боку при затримці місячних можуть з’явитися при позаматковій вагітності. Зазвичай позаматкова вагітність виникає у жінок з невеликим об’ємом маткових труб, і яйцеклітина імплантується в трубі, не маючи можливості дійти до матки.  При наявності вище перелічених симптомів до лікаря слід звернутися негайно. В іншому випадку може статися розрив маткової труби і відкритися внутрішня кровотеча.

Також болі внизу живота при затримці менструації можуть бути з наступних причин:

– ендометріоз;
– варикозне розширення вен малого тазу;
– спайки;
– синдром застою в малому тазу;
– міома матки. Додатковими симптомами міоми є набряки, у жінки можуть набрякати груди, кілька днів може тягнути живіт.

При болях внизу живота і відсутності менструації слід пройти огляд у гінеколога і зробити необхідні дослідження для виключення пухлинних процесів.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.