Танець живота – фітнес для душі і тіла

Написала:  
Представленно в рубриці: Осина талія

Танець животаГрація, привабливість, сексуальність … У всі часи танець живота був символом жіночності і пристрасті. Перебравшись у фітнес-клуби,  став одним із способів підтримувати себе у формі, він стрімко підкорив серця відвідувачок. Зазнала зміни і його назва: тепер в більшості залів танець живота іменується фітнес – белліданс.

Сучасний танець живота як фітнес має деякі характерні особливості. По-перше, всі рухи перед їх виконанням пояснюються за принципом «від простого до складного». По-друге, правила побудови зв’язок беруться з аеробіки. Урок будується на основі техніки класичного танцю живота, але проходить в інтенсивному режимі без зупинок, що є значним фізичним навантаженням.

Чим корисний танець живота в стилі фітнес?
– Сприяє гармонійній зміні фігури.

– Прискорює метаболізм, внаслідок чого знижується вага.

– Підвищує пружність м’язів живота, шкіра на ньому стає набагато більш гладкою.

– При правильному виконанні зміцнює м’язи спини.

– Стабілізує роботу шлунково-кишкового тракту.

– Допомагає полегшити біль у період менструацій.

– Посилює кровообіг в області малого тазу, що є профілактикою гінекологічних захворювань.

– Ефективно знімає стрес і підвищує самооцінку.

Що надягнути на фітнес-белліданс?
Зручніше за все займатися в топі, що відкриває живіт, і вузьких спортивних штанах з м’якого матеріалу. Кросівки краще не одягати, так як вони погіршують виконання поворотів. Ви не помилитеся, якщо оберете балетки або й зовсім залишитеся в шкарпетках. Танець живота стане чарівним з використанням дзвінкого пояса, що додає незвичайну чарівність власниці. У разі відсутності пояса можна пов’язати на стегна яскраву хустку.

Як проходить танець живота?

Спочатку вас чекає коротка 10-хвилинна розминка, на якій ви будете виконувати всілякі ковзання корпусу в різних варіаціях. Ці вправи спрямовані на розігрів м’язів. Основна частина тренування спрямована на вивчення нових рухів і опрацювання раніше вивчених. Базові руху збираються в різні комбінації. На заняттях для новачків основний акцент робиться на постановку корпусу і виконання основних трясінь. На закінчення тренування тренер проводить розслаблення для зняття втоми і відновлення м’язів.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.