Як швидко вилікувати горло дорослому. Просто, дешево і ефективно!

Написала:  
Представленно в рубриці: Корисні поради

Як швидко вилікувати горло дорослому. Просто, дешево і ефективно!

Існує маса народних методів, як швидко вилікувати горло. Розповім свій реальний досвід, який допомагає.

Як лікувати горло. Детальний опис:

1. Швидкість реакції. Як тільки з’являються перші ознаки болю в горлі або застуди, потрібно терміново починати діяти! А якщо у вас ще й маленька дитина вдома, то мотивація зростає в рази.

2. Полоскання і його особливості:

Полоскати горло потрібно часто. І чим сильніше болить горло, тим частіше. Можна полоскати кожну годину, або, коли особливо болить, навіть частіше. Не лінуйтеся полоскати вночі, якщо прокинулися. Загублений час – це час для розмноження бактерій, і, як наслідок, збільшення тривалості хвороби.

– Полоскання має бути різноманітним за складом. Досягається комплексний вплив на горло. Можете частіше застосовувати розчин, який вам краще допомагає.

– Полощіть горло, закинувши голову назад, і вимовляючи звук «И». Так розчин потрапляє в найдальші відсіки горла і виполіскує бактерії ефективніше.

– Висмаркуємося і спльовуємо в процесі і після все, що виділяється. Так одужання проходить швидше. Запасіться носовими хустками. Можна взяти дитячу пелюшку, якщо ви ними вже не користуєтеся за основним призначенням. Особливо слиз з горла активно йде хвилин через 5 як полоскати горло прополісом.

Розчини для полоскання горла:

1) Прополіс. У кухоль теплої води (щоб горлу тепло було) 250 мл. додати прополісу. Я люблю чайну ложку додати, щоб трохи пекло горло. Хоча пишуть, що і декількох крапель достатньо. Регулюйте – експериментуйте.

2) Сода, йод, сіль. На кухоль води соди 1 ч.л., сіль на кінчику ложки, йод 1 крапля. Йод краще наливати так: Зачерпни чайною ложкою воду з кухля і туди крапніть йод. Йоду краще менше, ніж більше, інакше полоскати не зможете. Рідина в ложці повинна зовсім торхи змінити колір. Якщо крапнули сильно, відлийте в раковину, решта в кухоль.

3) Фурацилін. Одну таблетку розімніть ложками. Залийте гарячою водою. Як вода охолоне до теплої, можна полоскати. Можна розбавити холодною водою, щоб не чекати, коли охолоне.

3. Бальзам або настоянка на травах.

Підійде будь-яка настоянка на травах. Один з популярних бальзам Біттнер. Наберіть в рот столову ложку бальзаму, лягайте так, щоб пекло горло, і тримайте його в роті якомога довше. Ковтати бальзам можна маленькими ковточками.

4. Цибуля, часник.

– Їсти;

– Розділити на половинки та покласти поруч на ніч. Для дезінфекції приміщення, щоб близькі на заразилися.

5. Прополіс і бинт

На палець намотати бинт, вмочити в прополіс і зробити по горлу круговий рух. Спосіб допомагає зняти наліт, що не виполіскується.

6. Пом’якшувальні та протимікробні препарати.

Мені допомагає Мірамістин. Його використовую і в ніс, і в рот. Його можна не тільки пшикати, а й капати.

Якщо приєднався нежить.

Лікуємо нежить швидко!

1) промиваємо ніс теплою водою з сіллю.

2) промиваємо або капаємо в ніс фізрозчин (Аквалор, Аквамаріс)

3) Змащуємо ніс прополісом або соком цибулі. Ці засоби підсушують ніс, зупиняють соплі.

4) Капати Мірамістином в ніс. Коли нежить, то він навіть якось боляче робить в носі. Можна користуватися спреєм, але тоді пшикати по 5 разів в кожну ніздрю, щоб полилося. Потім висмаркуваться.

Після такого інтенсиву горло я вилікувала за ніч, а боліло воно дуже-дуже сильно. На нежить пішов ще один день, але я продовжувала полоскати горло і користуватися Мірамістином. Ось так я швидко одужала і нікого з близьких не заразила.

Здоров’я вам і вашій родині!

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.