7 способів повернутися до форми після вагітності

Написала:  
Представленно в рубриці: Корисні поради

7 способів повернутися до форми після вагітності

Народження дитини забирає дуже багато сил, незалежно від того, наскільки в жінці розвинені материнські здібності. Звичайно, це дуже цікаво і шалено здорово, адже у вас народився найулюбленіший і довгоочікуваний малюк. Однак, в турботах за дитиною легко можна забути про сексуальну сторону життя і про свою другу половинку, відповідно. Швидше повертайтеся в своє звичайне життя, а я вам з цим допоможу своїми порадами:

1. Знайдіть час тільки для себе

Милий, але дуже голосно кричущий малюк віднімає не мало часу. Він дуже вимогливий і практично завжди висить у вас на руках. Однак, виділіть і собі трохи часу. Найміть ненадовго нянечку, якій ви найбільше довіряєте і насолодіться тишею і спокоєм. Дитина – це дуже важливо і серйозно, але іноді потрібно трохи відпочивати. Посидьте на сонечку, попийте лимонаду і трішечки розслабтеся. Ви моментально відчуєте себе оновленою!

2. Чоловік поспішає на допомогу!

Те, що ви народили дитину абсолютно не означає, що всі турботи про нього повинні лежати тільки на вас. Ви обоє його хотіли і саме завдяки вам обом він і з’явився на світ, так що тут важливо діяти спільно. До того ж під час вагітності ви напевно відчули, що трохи віддалилися один від одного. Спільна турбота про дитину дуже об’єднує і зближує. Поваляйтеся втрьох на ліжку, обіймаючись всі разом. Адже ви – сім’я! Будьте ближче один до одного.

3. Розслабляйтеся

Періодично давайте собі відпочити, неважливо, з дитиною або без. Найміть няньку і пробіжіть навколо будинку або ж і зовсім купіть коляску, спеціально призначену для бігу та повеселіться з малюком. Після того, як укладете дитину спати прийміть ванну з джакузі. Ваш настрій легко передається дитині, тому робіть все, щоб бути в гарному настрої.

4. Робіть зарядку

Дивно, наскільки підніметься ваш енергетичний рівень після звичайного тренування. До того ж ви відчуєте себе набагато краще після фізичних вправ. Вам захочеться посміхатися і ви будете рідше втомлюватися!

5. Влаштуйте день спа-процедур

Трохи пустощів ніколи не зашкодить! Якщо у вас не вистачає часу на те, щоб постійно ходити в спа-центр, робіть це хоча б раз на тривалий період. Ви відчуєте себе абсолютно новою людиною. У вас був такий напружений рік, розслабтеся і отримаєте задоволення! Ваш настрій передасться і вашому коханому і в сім’ї запанує мир і спокій.

6. Сходіть на побачення з коханим

Іноді потрібно провести трохи часу тільки вдвох. Призначте дату, підготуйтеся і повеселіться як слід. Замовте вечерю, пограйте в боулінг, сходіть в кіно або зробіть те, що завжди робить вас щасливими.

7. Купіть щось сексуальне

Необов’язково виступати перед чоловіком негліже або в чомусь дуже відвертому. Можна купити нове плаття, в якому ви будете виглядати на п’ять з плюсом, а під низ одягнути мега-сексуальну білизну. Розоріться трохи, ви це заслужили!

Я сподіваюся, що ці 7 порад допоможуть повернутися вам у форму після такого складного і тривалого періоду. Може бути у вас є свої секрети з цього приводу? Розкажіть нам!

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.