10 знаменитих мам-одиначок

Написала:  
Представленно в рубриці: Корисні поради

10 знаменитих мам-одиначок

Я написала всіх знаменитих мам одиначок, про які згадала. Кожна з них змішує свої обов’язки матері та обов’язки бути знаменитою і радувати фанатів. Всі вони довели, що можливо ростити дітей у здоровій атмосфері, незважаючи на постійні нападки з боку жовтої преси і різних чуток.

1. Деніз Річардс

Деніз робить все, щоб репортери не приставали до її дітей. Лола і Сем – її дві дочки від колишнього чоловіка Чарлі Шина, тому їх завжди є від кого захищати. Деніз завжди доводиться ділити час між випадковими появами на телебаченні, зйомках у фільмах і вихованням її двох дочок. З таким колишнім як Шин, який постійно кривляється і виставляє себе напоказ, легко зрозуміти, чому вона одна з найкращих одиноких мам.

2. Лів Тайлер

Лів і її син Майло, чиїм батьком є ??Ройстон Ленгдон, чудово обходяться без нього. Вона продовжує активно підтримувати програми Дитячого Фонду Організації Об’єднаних Націй поряд з іншими благодійними акціями. Незважаючи на її зайнятий розклад, Лів все одно знаходить час для зйомок у фільмах і проводить багато часу з Майло.

3. Кейт Уінслет

У Кейт є дочка від Джима Тріплтона і син від Сема Мендеса, з яким вона якраз нещодавно розлучилася. Мама Мії і Джо, що завоювала Оскар, одна займається їх вихованням трохи більше року і у неї непогано виходить. Вона одна з кращих знаменитих матерів одиначок.

4. Тері Хетчер

Відома завдяки своїй ролі Сьюзан Мейер в серіалі “Відчайдушні домогосподарки”, у Тері так само є дочка, Емерсон Роуз. Її батько – Джон Тенни. Вони з Тері розлучилися на початку 2003 року, і Тері відтоді одна піклується про дочку.

5. Сандра Баллок

Вона пройшла через такі психологічні і фізичні труднощі і драму, які багато хто не переживають за все своє життя. Вона і її колишній, Джессі Джеймс, почали процес усиновлення Луїса Бардо Баллока до того, як почалося це божевільне розлучення. Однак Сандра виграла піклування над сином.

6. Різ Візерспун

У Різ є двоє дітей, син Дікон і дочка Ава, яких вона виховує у спільному піклування з їх батьком, Райаном Філліппом. З боку Райана не було ніякої фінансової підтримки і в результаті пара розлучилася восени 2007. Різ досі знімається як мінімум в одному фільмі на рік і продовжує успішно виконувати свої материнські обов’язки. Вона також трохи займається благодійністю.

7. Шеріл Кроу

У Шеріл двоє синів – Леві Джеймс і Уайат. Вони були усиновлені Шеріл і зараз щасливо живуть на великій фермі в Тенесі. Вона впоралася з раком грудей, знялася в декількох фільмах, вигадала безліч альбомів і навіть написала книгу.

8. Мері-Луїз Паркер

Марі Луїза найбільше відома за роль в серіалі “Дурман”, але ще і як “Мама” двох дітей. Вона одна виховує Вільемен і Кароліну. Батьком Вільяма Аттікуса Паркера є Біллі Крадап, а Кароліна Абераш Паркер родом з Ефіопії була нею удочерена.

9. Хеллі Беррі

Холлі і її колишній Габріель Обрі розійшлися в квітні 2010. У них народилася маленька донечка у 2008, яку тепер Холлі ростить одна. Нахла і Холлі роблять купу речей, якими займаються звичайні незнамениті мама і дочка. Холлі дарує їй всю свою любов. Її поведінка під час розглядів з приводу піклування доводять, що вона одна з кращих матерів одиначок.

10. Мішель Вільямс

Після того як було оголошено що Хіт Леджер помер, вся увага преси переключилася на Мішель і її маленьку доньку. У Матильди було звичайне дитинство, незважаючи на те, що і тато і мама були відомими людьми. Хоча Хіта вже немає поруч, Мішель і вся сім’я зберігає про нього спогади і передають їх Матильді через історії про її батька.

Одиноким матерям сьогодні не просто жити. І не важливо, яка в тебе робота, знаменита ти чи ні. Які з перелічених вище одиноких матерів, на вашу думку, сьогодні отримує достатньо грошей?

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.