Випадіння волосся після пологів

Написала:  
Представленно в рубриці: Догляд за волоссям

Випадіння волосся після пологівНі для кого ні секрет, що після пологів стан волосся, нігтів, шкіри і зубів жінки різко погіршується. Це пов’язано з ослабленням організму. У цій статті ми спробуємо розібратися з причинами «післяпологового» випадіння волосся.
Перша причина – це нестача поживних речовин, мінералів і вітамінів. І винні в цій нестачі вітамінів найчастіше самі жінки. Адже під час вагітності вони приймають різні вітаміни, поживні речовини, щоб дитинка, разом з матусею, була здорова. То чому ж після народження чада ми перестаємо це робити?

Якраз після пологів вашому організму як ніколи необхідні всі можливі поживні речовини. До речі, вони ж і передадуться малюкові з молоком.

Друга причина – зниження рівня гормону естрогену. Він, звичайно, поступово повернеться до потрібних показників, але волоссю буде завдано шкоди.

Третя причина – хронічне недосипання і постійне відчуття стресу. Природно, з появою малюка життя матері стає тривожніше і хвилююче – це теж негативно позначається на здоров’ї волосся, недосипання теж вносить свою лепту в процес випадіння волосся. Виправити це можна тільки подкоригувавши свій режим дня під режим дня малюка, включіть в свій розпорядок дня денний сон, коли і дитина спить, ви відразу ж відчуєте зміни.

Четверта причина – пошкодження волосся. У житті новоспеченої матусі багато турбот, тому на догляд за волоссям, часом, просто не вистачає часу. Однак варто запам’ятати всього кілька основних правил, як не варто «чинити» з волоссям в післяпологовий період: не перетягуйте волосся тугою гумкою, від цього волосся стає млявим і ламким; утримайтеся від використання плойки, фена і бігудів. Бачите, зовсім не складно. А ваше волосся скаже вам дякую, якщо будете дотримуватися цих простих правил.

Отже, для того щоб зупинити випадіння волосся необхідно, просто, не забувати про себе. Продовжуйте приймати вітаміни і поживні речовини, користуйтеся шампунями для ослабленого волосся, не «намагайтеся» своє, і без того виснажене, волосся накрутити бігудями або феном і буде вам щастя! Будьте здорові.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.