Якою косметикою можна користуватися під час вагітності?

Написала:  
Представленно в рубриці: Догляд за шкірою

Якою косметикою можна користуватися під час вагітності?Під час вагітності жінці потрібно ще більше слідкувати за своїм здоров’ям, адже в цей період саме від неї залежить благополуччя дитини. Потрібно ретельно поставитися до вибору їжі, одягу та взуття, а також стежити за режимом дня, приділяти більше часу прогулянкам і відпочинку.

Але це не все. Також ретельно потрібно підійти і до вибору косметики по догляду за шкірою (гелі, скраби, лосьйони і креми). Ці засоби у своєму складі можуть мати речовини, які при тривалому застосуванні здатні завдати шкоди дитині.

Як підібрати косметику нешкідливу для використання під час вагітності?

Перед тим як вибрати той чи інший засіб по догляду за шкірою, потрібно уважно прочитати інформацію на етикетці. Якщо в складі крему, лосьйону, мила та інших засобів ви виявите наступні назви, краще відмовитися від такого засобу.

1. Гідрохіон – це речовина найчастіше міститься в кремі або милі, вона є відбілюючим засобом. Її застосовують для усунення веснянок і поліпшення кольору обличчя.

2. Пероксид бензоїлу – найчастіше використовують в засобах від лікування прищів, він присутній також у складі фарби для волосся.

3. Папайя – витяжки з цього фрукта містяться в деяких кремах, милі і зубній пасті. Часте вживання косметики з папаїном може завдати шкоди плоду, тому що він впливає на нервову систему, уповільнює серцевий ритм і погано впливає на роботу шлунково-кишкового тракту.

4. Ретиноїди – використовують при лікуванні прищів і зморшок. Різні види цієї речовини можна зустріти в косметичній пудрі, кремі і тональної основі.

5. Саліцилова кислота – вона підсилює дію інших засобів. Якщо ви, наприклад, використовуйте засіб для пілінгу, що містить цю кислоту, це рівнозначно тому, що ви прийняли таблетку аспірину. І чим більше ви наносите засобів із цим компонентом, тим більше його надходить в кровотік.

Якщо ви зустріли в складі своєї косметики назви цих речовин, не лякайтеся і не панікуйте. У невеликих кількостях вони не принесуть шкоди. Але краще все-таки виключити ці засоби із застосування, відкласти їх на післяпологовий період.

Користуйтеся під час вагітності натуральною косметикою, яка безпечна для жінки і плоду.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.