Як гарантувати схуднення після пологів

Написала:  
Представленно в рубриці: Дієтологія

Як гарантувати схуднення після пологів

Після пологів перед кожною жінкою виникає природне запитання: «Як позбутися зайвих кілограмів?». Адже процес схуднення ускладнюється тим, що годуюча мама не може дотримуватися дієти, інтенсивно тренуватися, та й з вільним часом у неї не дуже. Однак відновити фігуру після пологів можна і зараз ви дізнаєтеся, яким чином.

У період грудного вигодовування харчування жінки має бути збалансованим. Тому будь-які дієти виключаються, щоб не погіршилася якість молока і його вироблення. Правильне харчування, яке включає всі корисні речовини, відіб’ється на стані малюка, а самій мамі допоможе поступово позбавлятися від зайвих кілограмів.

Годуючій мамі не можна худнути за допомогою спеціальних препаратів. Будь-який компонент, що входить до складу засобу для схуднення, може вплинути на здоров’я малюка. Навіть нешкідливий на перший погляд чай для схуднення може нашкодити дитині.

Після пологів допоможе схуднути збалансований раціон і правильна теплова обробка продуктів. Корисними вважаються страви, приготовані на пару, відварені, запечені або тушковані. Годуючій мамі не варто збільшувати обсяг порцій і харчуватися за двох, гарантованому схудненню сприяє харчування невеликими порціями, але через кожні 2-2,5 години.

Навіть при самій сильній завантаженості, матуся повинна виділяти для себе хоча б одну годину на день. У цей час за дитиною може доглянути тато чи бабуся. Після пологів не можна посилено тренуватися, але помірні навантаження допоможуть гарантовано схуднути, крім того, фізичні вправи піднімають настрій.

Одна з причин зайвої ваги – недосипання. Нічний недосип можна компенсувати денним відпочинком. Намагайтеся висипатися, більше бувати на свіжому повітрі і правильно харчуватися, і тоді ваша зовнішність кардинально перетвориться.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.