Як підготуватися до пологів працюючій жінці

Написала:  
Представленно в рубриці: Я вагітна

Як підготуватися до пологів працюючій жінці

Якщо ви вже рахуєте дні до появи вашого малюка на світ, вам потрібно підготуватися до майбутніх пологів: закінчити всі справи, перш ніж піти в декретну відпустку. Трохи планування (і складання кількох списків) допоможуть вам швидко і легко розібратися з усіма проблемами. Якщо ви працююча мама, ви не залишите своїх співробітників в біді, ваші клієнти не будуть переживати з приводу вашої відсутності і ви зможете зосередитися потім тільки на своєму малюку.

1. Складіть список завдань.

Що ви зазвичай робите на роботі? Складіть список всіх ваших рахунків і проектів, а також щоденних завдань або процедур, які ви виконуєте на службі. Саме маленькі деталі допоможуть вам зосередитися на необхідних речах і підігнати всю роботу.
Знайдіть того, хто у вашу відсутність візьме всі справи на себе або хоча б попередьте начальника про свій швидкий відхід, щоб він знайшов вам тимчасову заміну.

2. Організуйте документи

Складіть свої папери і документи в акуратні папки. Кожен файл підпишіть, щоб у разі необхідності кожен міг легко знайти необхідний документ. Назвіть їх, щоб їх легко було знайти, наприклад: «Звіт про продажі – травень місяць», це допоможе будь-якому хто шукає інформацію, швидко її знайти.

Поговоріть з тими, хто буде вас замінювати під час вашої відпустки. Постарайтеся зробити все так, щоб їм було легко розібратися з вашими завданнями, адже вони роблять вам послугу. Надайте всі документи з реквізитами розрахунку, поточний стан і терміни виконання того чи іншого завдання. Залиште на своєму комп’ютері всю довідкову інформацію, щоб її легко можна було знайти в разі потреби.

3. Інформуйте клієнтів або постачальників про свою вагітність і майбутні пологи.

Завірте їх, що під час вашої відсутності у них не виникне ніяких складнощів або проблем і у випадку форс мажору вони зможуть з вами зв’язатися. Важливо, щоб вони відчували, що ви як і раніше контролюєте ситуацію і передасте їх проект у надійні руки до вашого повернення.

4. Встановіть автоматичну відповідь на своїй електронній пошті

Налаштуйте роботу своєї електронної пошти так, щоб будь-який, хто хоче з вами зв’язатися, знав, що ви перебуваєте в декретній відпустці.

Виконавши всі ці нескладні рекомендації, ви зі спокійним серцем зможете залишити роботу на деякий час і присвятити весь свій час малюкові і догляду за ним.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.