Вагітність і секс

Написала:  
Представленно в рубриці: Я вагітна

sex i vahitnistЧи знаєте Ви, що за опитуваннями вчених жінки під час вагітності отримують від сексу в два рази менше задоволення, ніж раніше? При цьому майже третина жінок на терміни від шести місяців і вище взагалі не хочуть займатися сексом. А десять відсотків опитаних на весь термін вагітності «зав’язують» з сексом. А ось чоловік, у якого подруга вагітна, навпаки, переживає вибух сексуальності. Але п’ятдесят вісім відсотків опитаних все ж побоюються якимось чином зашкодити дитинці або своїй подрузі.

Як же бути? Займатися сексом під час вагітності або утриматися?

Для початку заспокоїмо чоловіків: якщо Ваша подруга відчуває себе добре, то Ви цілком можете займатися сексом і в період вагітності. Є така прикмета, що якщо має народитися хлопчик, то майбутня мама відчуває навіть більше сексуальне бажання, ніж до вагітності. Вагітна жінка може отримати велике задоволення від сексу. По-перше, вже можна не боятися завагітніти, а по-друге, в період вагітності жінки стають більш емоційними через гормональну перебудову організму. Деякі жінки саме під час вагітності відчувають свій перший оргазм.

Все вище сказане, здебільшого,  відноситься до другого і третього триместру вагітності. Адже в першому триместрі майже всі зіштовхуються з токсикозом і погіршенням загального стану. Який вже тут секс!

Але Ви скажете: «а як же займатися сексом з виступаючим животом?».
Це дійсно створює певні незручності. Але тільки для тих, хто не хоче підключити трохи фантазії. Найкомфортніша поза для занять сексом, починаючи з другого триместру вагітності – це поза на боці. Деяким жінкам зручно робити це, стоячи на колінах. Іноді жінки надають перевагу позам, в яких жінка знаходиться зверху або на колінах у чоловіка.

Вибираючи позу, необхідно в першу чергу піклуватися про зручність партнерки і мінімальний тиск на живіт.

Різні є думки із приводу сексу в самому кінці вагітності. Існують цілком поважні і авторитетні фахівці, які радять займатися сексом аж до самих пологів, так як це робить перейми більш продуктивними. У чоловічому сім’ї присутній гормон, який використовують для стимуляції пологів. Цей гормон робить родові шляхи більш еластичними і полегшує малюкові вихід на світ.

Не вірте розповідям про те, що під час статевого акту можна пошкодити дитинку! Малюк перебуває у повній безпеці, він з усіх боків оточений водами і стінками матки. Тому, як би темпераментно Ви не займалися сексом, дитині ніщо не загрожує.

З приводу інтимної близькості під час вагітності жінці обов’язково потрібно проконсультуватися з гінекологом.

Існує ряд станів, при яких близькість категорично заборонено, тому що дійсно може сприяти перериванню вагітності. До подібних станів відносять:

– Високий ризик викидня,
– Виділення з статевих органів жінки, що нагадують сукровицю,
– Випадки самовільних викиднів в історії хвороби,
– Випадки народження недоношених малюків в історії хвороби.

А також якщо у Вас спостерігається виділення навколоплідних вод, то заняття сексом можуть погіршити ситуацію. Якщо плацента розташована не фізіологічно, то заняття сексом можуть бути небезпечними для розвитку вагітності. Якщо Ви вагітні двійнятами, трійнею і так далі. Багатоплідна вагітність – це досить серйозне навантаження на організм. Навіть якщо вагітність протікає без ускладнень, з метою запобігання будь-яких неприємностей, рекомендується утриматися від інтимних відносин. Ну і, звичайно ж, заборонено займатися любов’ю, якщо хтось з партнерів хворий заразними хворобами, що передаються статевим шляхом.

Коментарі

2 коментарі on "Вагітність і секс"

 • Маріна on Пн, 31st Січ 2011 20:35 

  Доброго дня. я новенька на вашому сайті, тому у мене багато запитань,оскільки моєму лікарю байдуже до всього ,що я говорю! У мене вже 21-22 тиждень вагітності,мене уже 5неділь підряд час від часу турбують виділення, вони бувать переважно зранку з9-10……і ще з 14 до 15,приблизно так! Правда вони не білого кольору як раніше…..а лимонного…..моя лікарка говорить це нормально,але я хвилююсь.
  Також чогось почали набрякати статеві органи……це буває дуже рідко,або після сексу……хотя і сексом мені з чоловіком важко займатись…..мені здається, що я зменшуюсь в розмірах…..мені буває боляче як в перші рази……ми вже почали хвилюватись,тому,що ніякого задоволення не получаємо…..
  Дуже буду вдячна за відповідь!

 • Лікар-консультант on Вт, 1st Лют 2011 22:04 

  Виділення при вагітносіт є цілком нормальним явищем. Якщо виділення не супроводжуються іншими негативними відчуттями, наприклад зудом чи неприємним запахом – не потрібно хвилюватися.

  Набряки статевих органів теж цілком ймовірні при вагітності і є нормальним явищем. У вас збільшилась кількість крові в організмі, також можлива затримка рідини. Набряки статевих органів пройдуть після вагітності, а зараз вони не несуть загрози ні вам ні дитині.

  Для того щоб полегшити проникнення під час статевого акту використовуйте зволожуючий гель – лубрикант, також приділяйте більше уваги прелюдії і намагайтеся розслабитися. Ваше відчуття “зменшення” пов’язане з інтенсивним припливом крові до статевих органів під час статевого акту.

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.