Метеоризм при вагітності

Написала:  
Представленно в рубриці: Хвороби і вагітність

Метеоризм при вагітностіБагатьом вагітним жінкам знайоме почуття дискомфорту в животі. У даній статті ми розглянемо причини виникнення метеоризму і здуття живота у майбутніх матусь.
Здуття живота або метеоризм виникає через підвищене газоутворення в кишечнику, причин може бути дуже багато: гормональні зміни, здавлювання кишечника маткою, яка значно збільшується під час вагітності, неправильне харчування, хронічні шлунково-кишкові захворювання і загальний психологічний не стабільний стан вагітних жінок.

Тепер перейдемо до способів полегшення життя вагітним жінкам, які піддалися такому випробуванню. Найперше, що слід зробити вагітній жінці, яка відчуває дискомфорт у животі, проконсультуватися з фахівцем, щоб зрозуміти причини метеоризму.

Якщо причиною стало неправильне харчування, то вам рекомендується приймати їжу маленькими порціями, але частіше, виключити з раціону слід смажену, гостру їжу, каву, міцний чай і велику кількість свіжих фруктів і овочів. Обов’язково стежте за своїми випорожненнями, вони повинні бути щоденними.

Ще одна порада вагітним жінкам, не залежно від терміну вагітності – необхідно побільше рухатися, гуляйте, насолоджуйтеся свіжим повітрям, а так само в жіночій консультації вам запропонують комплекс вправ, підібраний спеціально для вас.

При сильному здутті живота лікарі можуть вдатися до медикаментозного лікування. Проте таке лікування обов’язково повинен призначати ваш особистий акушер-гінеколог, який знає вашу історію вагітності, знає особливості протікання вагітності, якщо такі є. В іншому випадку, неправильно підібраний препарат може негативно позначитися на майбутній дитині і стати причиною незворотних змін.

І, запам’ятайте, що вагітність – це дуже велика відповідальність за здоров’я вашого майбутнього малюка, не нехтуйте навіть найменшими нездужаннями, адже навіть вони можуть вплинути на плід. Здоров’я вам і вашому малюку!

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.