Чи варто купувати дитині домашню тварину

Написала:  
Представленно в рубриці: Від 3 до 7

Чи варто купувати дитині домашню тваринуДітям потрібно дозволяти заводити домашню тварину, хоча б одну. У моєму житті було багато домашніх тварин і зокрема в дитинстві. Я постаралася зробити так, щоб мої діти теж відчули цю радість, коли у тебе є якась домашня тварина. Деякі тварини добріші, ніж інші, так що ви повинні будете вибрати домашню тварину, яка добре підійде за характером вашій дитині. Також важливо піклуватися про вашого вихованця в зимову пору року. Якщо ви трохи сумніваєтеся заводити вашій дитині домашню тварину чи ні, ось 7 причин, чому у вашої дитини має бути домашня тварина.

1. Домашні тварини відмінно позбавляють від стресу

Навіть діти можуть отримати вигоду з терапевтичним ефектом, який справляє тварина на людину. Домашня тварина може заспокоїти дуже активну дитину, позбавити від стресу нервову дитину або просто допомогти дитині розслабитися після важкого дня. Дослідження показують, що собаки і кішки можуть допомогти дорослим заспокоїтися і знизити рівень артеріального тиску. Залишилося вирішити, хто краще собаки або кішки?

2. Можна розвинути у дитини розуміння природи

Знайомство дитини з чудесами світу природи легко здійснити, завівши йому тварину, про яку дитина буде піклуватися. Немає нічого краще для дитини, щоб пізнати світ тварин, ніж взаємодія з твариною. Наявність домашньої тварини вдома набагато краще, ніж перегляд телевізійних програм. Я думаю, що діти можуть багато чому навчитися у тварин.

3. Домашня тварина може бути ідеальним тренером з фітнесу

Собаки є найкращими тренерами для нічого непідозрюючої дитини. Діти зазвичай отримують задоволення від гри з собаками, які будуть охоче приносити палицю знову і знову. У мене була собака, яка ганялася за мною по двору і крала у мене черевик, коли я падала. Вона завжди була дуже ніжною і це був її спосіб пограти з маленьким другом, зі мною. Це був єдине щеня в моєму житті і ми були майже однакового розміру, так що я думаю, що він вважав мене «членом зграї». Ми грали в гру «Вкради черевик» по дві години майже щодня. Це був прекрасний спосіб зайнятися спортом для нас обох. Це був наш фітнес для початківців 🙂

4. Домашні тварини дуже кумедні

У наш час дуже складно розважити дитину, не використовуючи телевізор, комп’ютерні ігри або взагалі будь-яку техніку. Тварина може розважити дитину будь-якого віку. На маленьких домашніх тварин, таких як миші і хом’яки велике задоволення дивитися і завжди можна вдосталь посміятися з них. Вони такі енергійні маленькі створіння.

5. Діти можуть навчитися добре поводитися з тваринами

Коли ви заводите домашню тварину це зазвичай вчить дитину добре поводитися з тваринами. Діти вчаться, бути ніжними, турботливими і люблячими. Деяким дітям це дається нелегко. Зазвичай тварина може багато натерпітися, перш ніж прийме у відповідь заходи: подряпати, вкусити або втекти. Більшість дітей розуміють, що коли ти добре поводишся з твариною, вона з радістю залишиться поруч з тобою і буде насолоджуватися твоїми ласками довгий час.

6. Домашні тварини стають відмінними друзями

Якщо у вас тільки одна дитина, іноді краще завести домашню тварину, щоб позбавити дитину від самотності. Я знаю, що собака або кішка не може замінити людську дружбу, але тварини все ж можуть стати розрадою, коли немає можливості пограти з друзями. Я була єдиною дитиною в сім’ї протягом 11 років і у мене залишилося багато спогадів, пов’язаних з моєю собакою, як ми ходили на прогулянку, гралися з нею у дворі і я навіть перевдягала її в дитячий одяг. Дивно, що собака не ховалася від мене, коли я входила в кімнату!

7. Для дітей дуже добре навчитися нести відповідальність за інше життя

Навіть якщо ваша дитина тільки починає ходити, вже можна навчити дитину допомагати піклуватися про тварину. Моєму синові було всього 2 роки, коли у нього з’явилося перше кошеня. Я зберігала корм для кішок в невеликій шухлядці поряд з холодильником. Я показала своєму синові, як зачерпувати корм за допомогою маленької чашки, а потім висипати його в миску кішці. Це було його першою частиною турботи про своє кошеня і йому подобалося це. Йому дійсно подобалося піклуватися про те, кого він приручив.

Чи вважаєте ви, що хоча б одна з цих 7 причин, чому у вашої дитини має бути домашня тварина підходить для вашої родини? Як ви ставитеся до того, щоб завести домашню тварину для дитини?

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.