3 вида вправ, що сприяють легким пологам

Написала:  
Представленно в рубриці: Пологи без болю

3 вида вправ, що сприяють легким пологам

Чим ближче термін народження дитини, тим частіше вагітна жінка замислюється про те, як довго це триватиме і наскільки швидко можна відновитися після пологів.
Існує маса способів, які можуть полегшити родовий процес, пройти його якомога швидше і спокійніше. Вправи, що виконуються під час вагітності, допоможуть підготувати тіло і прискорять час відновлення.

1. Вправи Кегеля

Для їх виконання, потрібно навчитися зупиняти сечовипускання в середині потоку. М’язи, які при цьому задіяні і потрібно контролювати – вони розташовані в області піхви і прямої кишки. Скорочуйте м’язи протягом п’яти секунд, а потім відпустіть їх, повторіть цю дію від 5 до 10 разів. Далі зробіть цей ж рух в більш швидкому темпі. Регулярно виконуючи цю вправу, ви зміцните м’язи піхви, матки, сечового міхура і прямої кишки. Це дозволить більш гладко пройти пологам, знизить ймовірність виникнення геморою, а також допоможе швидко відновити сили.

2. Вправи для серцево-судинної системи.

Пологи – це серйозне фізичне навантаження. Регулярно виконуючи вправи, ви збільшите витривалість організму і підготуєтеся до родової діяльності. Під час вагітності вибирайте такі вправи, які не призведуть до погіршення загального стану і травм. Відмінний вибір – їзда на велотренажері, плавання, ходьба.

Перед тим, як починати тренуватися, обов’язково потрібно проконсультуватися з лікарем.

3. Йога

Йога підвищує гнучкість і допомагає релаксації. Різні позиції допоможуть вагітним жінкам зміцнити хребет і м’язи, навчитися правильно дихати, що важливо для пологів. Позиція «собака вниз головою» – відкриває і послаблює тиск на тазову область. Відмінно допомагають при пологах і зводить до мінімуму розриви промежини вправи на розтяжку.
Головне – займатися у досвідченого тренера і тільки йогою для вагітних, так як вона більш легка і не завдає шкоди жіночому організму в цей період.

Бажаю вам народити легко! Можливо ви можете порадити ще вправи, які дійсно допомагають, опишіть їх нижче.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.