Стільчик для годування: Як його вибрати?

Написала:  
Представленно в рубриці: Все для малюка

Стільчик для годування: Як його вибрати?

Яким повинен бути стільчик для годування, щоб він був зручний і мамі, і дитині? У цій статті ми розповімо найважливіші критерії, як вибрати стільчик для годування. Стільчики, як і коляски не бувають ідеальними. Кожен підбирає під свої вимоги: марку, габарити кухні (особливо, якщо простору мало), рівень безпеки. Інша справа, які критерії найголовніші…

1. Безпека:

– Ремені безпеки. Краще, якщо вони будуть пятиточечними. Особливо якщо дитина-шустрик. Майте на увазі, що не всі діти погоджуються, щоб їх пристібали. І таке буває. У зв’язку з цим вкрай актуальний наступний пункт.

– Перемичка між ніжками. Навіть якщо дитина не пристебнута, вона запобігає зісковзуванню дитини з високого стільця. Краще, щоб ця перемичка кріпилася до столика, а не виступала з стільця. Коли дитина підросте, то зможе сама залізати в стільчик, якщо повністю прибрати стільницю (до якої кріпиться перемичка). Або подивіться, чи можна в подальшому просто відкрутити цю перемичку (в стільчику Capella Piero Fabula вона безпечно кріпиться на 2 болти знизу).

Колеса з функцією блокування. Щоб дитина не могла відштовхнутися від столу дорослих і відкотитися, або спертися на стілець, стоячи на підлозі, і впасти.

– Стійкість стільчика.

2. Практичність і зручність використання:

– Наявність бортиків на стільниці.

– Фіксація стільниці на різних відстанях (ближче-далі). Вкрай зручно, коли столик присунутий упритул до дитини під час їжі. Так менше їжі розлітається безпосередньо на саме сидіння і на дитину.

– Наявність підноса на стільниці (піднос знімається і столик для творчості готовий!)

– Чохол з трохи прогумованої тканини. Легше миється і приємніше до тіла дитини, ніж гола клейонка. Хоча влітку можна і пеленочку на клейончастий стілець підстелити.

– Добре, коли на чохлі мало складок, – в них зазвичай забивається їжа.

– Декілька положень спинки: зручно при початку запровадження прикорму, коли дитина їсть напівлежачи. Надалі ця функція зручна, щоб закапати дитині краплі в ніс.

Додаткові опції:

Приємних дрібниць, що полегшують життя мами, у кожного виробника стільчиків предостатньо:

Сітка для іграшок під стільчиком. Зручна опція. Добре, коли корзина простора, щоб прибрати іграшки та книжки. Мінус: якщо дитина щось сильно проллє, то можуть забруднитися речі, які зберігаються в стільці.

Регульована висота стільчика. Дана опція заявляється, як дуже зручна, коли можна прибрати стільницю зовсім і посадити дитину в стільчику за спільний з батьками стіл. Однак майте на увазі, що підставка стільця має бути не масивна. Масивний стілець (Capella Piero Fabula) не зручно присувати впритул до обіднього столу через ширину і розмашистості ніг, на яких він стоїть.

В гонитві за конкурентними перевагами виробники об’єднують стільчики для годування з гойдалками, місцем для розваг дитини (навішують дуги з іграшками). Ці опції тільки на ваш розсуд.

Стільчик, який складається і наявність коліс.

У багатьох статтях про те, як вибрати стільчик, пишуть, що стільчик повинен складатися, щоб прибрати його після годування. Як показала практика та опитування мам, стілець для годування найчастіше не складається, оскільки навіть в тісній квартирі його прибрати нікуди. У просторій квартирі немає необхідності складати стілець, він і так не заважає. А потім задумайтеся: стільцем для годування користуються 3-4 рази на день, а якщо дитина ще й повільно їсть, додайте час на творчість (малювання, ліплення, аплікації), що проводяться в стільчику. Виходить, що прибирати-складати стілець не дуже-то раціонально.

Зате колеса в стільці – дуже корисна річ. У середньому стільчики для годування важать 7-10 кг. При прибиранні, при приїзді гостей, необхідності відкотити стілець в іншу кімнату набагато комфортніше переміщати стільчик за допомогою хоча б двох коліс (а краще чотирьох), ніж переставляти ривком, оскільки вага начебто і невелика, але відчутна.

Вдалого вибору стільця для годування!

 

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.