Планування статі дитини

Написала:  
Представленно в рубриці: Планування вагітності

Планування статі дитиниБагато сучасних пар в питаннях народження дитини рідко покладаються на волю випадку, як це робили їхні найближчі предки. Тепер дату народження і стать дитини намагаються спланувати заздалегідь. З чого ж почати майбутнім батькам?
В першу чергу необхідно пройти комплексне медичне обстеження, підготувати свій організм. Потрібно відмовитися від шкідливих звичок, кинути палити, не вживати алкогольні напої протягом певного періоду часу. Особливу увагу потрібно приділити режиму дня. Харчування має бути збалансованим, сон повноцінним. У їжу потрібно вживати більше фруктів і овочів, риби, молочних продуктів, тобто всього того, що зміцнить ваше здоров’я.

Необхідно збільшити час перебування на свіжому повітрі, більше ходити пішки, зайнятися плаванням, йогою, т.д.
Після цього можна подумати про стать майбутнього малюка. Багато вчених довгий час досліджували дану область. Розглядали її з різних сторін, що допомогло виявити деякі закономірності.

Отже, якщо ви хочете дівчинку:

-Необхідно тривалий час перед зачаттям дотримуватися особливої ??дієти (3-5 місяців). У їжу потрібно вживати продукти з великим вмістом магнію і кальцію (рис, сири, різні овочі і фрукти). Це правило мають виконувати не лише майбутні мами, але й тата. У цьому випадку яйцеклітина буде більш сприйнятлива до хромосом ХХ, що і буде сприяти народженню дівчинки.

– Необхідно збільшити кількість статевих актів (далі СА) з п’ятого по восьмий день циклу, і навпаки, відмовитися від СА на 12-15 дні, а так само ще на пару днів після овуляції, або використовувати презервативи.

– Щоб збільшити ймовірність народження дівчинки, чоловік під час оргазму не повинен входити в жінку глибоко. Хромосоми У, що відповідають за народження хлопчика, загинуть в лужному середовищі піхви.

– Жінка після СА повинна лежати спокійно в горизонтальному положенні, адже, як відомо, хромосоми Х повільніші, це допоможе їм закріпитися в яйцеклітині.

Існує так само безліч «народних» методів, що допомагають зачати дівчинку. Користуватися ними чи ні вирішувати вам.

– Щоб народилася дівчинка, ініціативу під час СА повинна проявляти жінка.

– Поза повинна бути «місіонерською», партнери обов’язково повинні дивитися один одному в очі.

– Жінка повинна спати з лівого боку.

Щоб народився хлопчик:

– Важлива особлива дієта. Частіше вживайте в їжу продукти багаті калієм (м’ясо, гриби, горіхи, всілякі овочі, окрім капусти, фрукти).

– Необхідно збільшити число СА в день овуляції і за пару днів до неї.

– Так само дуже важливо збільшити тривалість прелюдії, для збільшення кількості сперматозоїдів.

– Вибрати позу, яка дозволити чоловікові якомога глибше увійти в жінку. Це допоможе хромосомам швидше дістатися до яйцеклітини.

Дотримуючись цих порад, ви підвищите ймовірність народження дитини статі,яку ви запланували.

Вагітність і можливість народити дитину – це щастя! Потрібно берегти себе, не підривати здоров’я стресом і шкідливими звичками, тоді народження здорового, міцного малюка забезпечене, любіть один одного, адже сім’я – це найголовніше, що може бути в житті у людини!

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.