Підготовка до зачаття. Як народити здорову дитину?

Написала:  
Представленно в рубриці: Планування вагітності

Підготовка до зачаття. Як народити здорову дитину?Здоров’я малюка залежить не тільки від тих факторів, які впливають на організм жінки. Дізнайтеся більше про те, як правильно себе вести під час вагітності та пологів. Період підготовки до пологів так само дуже важливий в питанні народження здорової дитини. Виходячи з цього, людям, які прийняли рішення про поповнення сімейства необхідно більш серйозно ставитися до власного здоров’я і, можливо, дещо змінити свій спосіб життя.

Якщо жінка приймала протизаплідні таблетки з зачаттям малюка необхідно почекати 2-3 місяці з моменту закінчення їх прийому. Протягом цих трьох місяців з організму поступово будуть виводитися гормональні елементи, що входять до складу препарату і ускладнюють засвоєння деяких мікроелементів і вітамінів. У цей період можна використовувати бар’єрну контрацепцію (презервативи).

Безумовно, від шкідливих звичок, якщо вони у вас є, необхідно позбутися. В іншому випадку дитина може народитися хворобливою і слабкою. Майбутні батьки також не повинні мати шкідливих звичок.

Обом партнерам необхідно повністю відмовитися від вживання алкоголю. Адже, це, як мінімум, пригнічує дітородні функції, а, крім того, дитина може народитися із серйозними вродженими патологіями.

Крім вище перерахованих заходів, підготовка до зачаття повинна включати медичне обстеження. Аналізи при плануванні вагітності необхідні, щоб виявити можливі хронічні інфекції та провести їх лікування до настання вагітності. Також жінка повинна пересвідчитися, що у неї вироблений імунітет до краснухи. Якщо він слабкий або відсутній, потрібно зробити відповідне щеплення. Потім необхідно почекати три місяці, і тільки після цього робити спроби зачаття.

Необхідно пам’ятати, що шанси чоловіки стати батьком знижує перегрівання яєчок. Тому протягом 2,5-3 місяців до дати передбачуваного зачаття чоловікові слід уникати носіння тісного одягу, особливо це стосується нижньої білизни. Також в цей період не слід робити рентгенівські обстеження.

Бажано, щоб жінка, яка готується стати мамою, щодня приймала фолієву кислоту в дозуванні 0,4 грама. Завдяки особливим речовинам, що містяться в ній, значно зменшується ймовірність формування вроджених вад у малюка.

Таким чином, майбутні батьки повинні серйозно ставитися до процесу підготовки зачаття дитини: вести здоровий спосіб життя, збалансовано харчуватися, включити в свій раціон велика кількість овочів і фруктів, постаратися уникати стресових ситуацій і здійснювати часті прогулянки на свіжому повітрі. Ці нескладні заходи створять сприятливий грунт для народження здорового малюка.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.