Найкращі дні для зачаття дитини

Найкращі дні для зачаття дитини

У разі, коли здорова за всіма показниками жінка ніяк не може завагітніти, медики тільки розводять руками. Ситуація справді непроста: здавалося б, обидва з подружжя здорові і хочуть дитину, а довгоочікувана вагітність не наступає. Якщо ви ще не знаєте про дні, в які ймовірність завагітніти максимально висока, наша стаття для вас.

Головне – «підгадати» статевий акт до моменту овуляції, а вона, на жаль, вельми нетривала за часом.

У момент овуляції дозріла яйцеклітина виходить з яєчника. Якщо в цей час і відбудеться та сама сакральна зустріч зі сперматозоїдом, запліднення відбудеться. Загалом, це прописні істини.

Набагато складніше зловити мить овуляції: у кожної жінки ці дні розраховуються індивідуально. У середньому, ми можемо говорити про ймовірність овуляції, починаючи з 20-го і закінчуючи приблизно 35-м днем ??менструального циклу. Тобто, найсприятливіший час для зачаття складає максимум 5 днів! Але навіть секс під час овуляції не гарантує зачаття. Трохи більше 30% становить ймовірність зачати дитину безпосередньо в день овуляції. Якщо за день до неї, то 30%. Треба сказати, що чим більше днів налічується до і після овуляції, тим менше шансів завагітніти.

Багато жінок, безумовно, знають цю нехитру арифметику. Вони скрупульозно ведуть календарик, вираховують сприятливі дні, але результату так і немає. У чому ж може критися причина невдачі? Лікарі стверджують, що вагітності може перешкоджати дисбаланс гормонів в організмі.

Часто ця проблема спостерігається у тих жінок, які робили раніше аборт або ж мало місце раннє переривання вагітності (викидень). Ще треба враховувати, що овуляція погано піддається простим арифметичним підрахунками: від місяця до місяця її терміни можуть незначно змінюватися, а в ряді випадків для зачаття підходить навіть не кілька днів, а всього лише кілька годин!

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.