Рясні місячні після аборту – привід звернутися до лікаря

Написала:  
Представленно в рубриці: Аборт

Рясні місячні після аборту - привід звернутися до лікаряУ багатьох жінок досить часто спостерігаються такі відхилення, як не рясні або рясні місячні після аборту. Все це є наслідком вискоблювання внутрішньої вистилки матки (ендометрія).

Якщо медичний аборт пройшов без жодних ускладнень, то перші місячні повинні наступити приблизно через місяць. Перша менструація у вигляді не рясних місячних після аборту – це швидше правило, а не виняток. Адже в організмі жінки стався різкий гормональний збій, функції яєчників пригноблені. Наступити місячні повинні в залежності від того який менструальний цикл був у жінки до вискоблювання. Наприклад, якщо цикл становив 28 днів, значить, місячні після вискоблювання повинні початися через 28 днів. Але не варто переживати, якщо початок перших місячних після аборту станеться дещо пізніше або трохи раніше покладеного терміну.

А ось рясні місячні після аборту – серйозна загроза репродуктивному здоров’ю жінки, значна стабільна крововтрата, яка заподіює шкоду всьому організму. Наявність такої проблеми вимагає обов’язкового звернення до фахівця.

Інтенсивна менструація після аборту може спровокувати розвиток анемії і як наслідок зниження імунітету. Також недокрів’я (анемія) супроводжується дефіцитом тканинного дихання і призводить до порушення різних функцій організму.

Симптомами анемії є:

– прискорене серцебиття;
– запаморочення;
– задишка;
– зниження артеріального тиску;
– випадання волосся, ламкість нігтів
– млявість, слабкість, апатія.

Перелік симптомів недокрів’я спровокованого рясними місячними, що настали після аборту, дуже широкий і своєчасне звернення до гінеколога просто необхідне.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.