Про нас


По українськи – мама,  по російськи – мама, по англійськи – mother, по французьки – maman, по чешськи – maminka. Для слова “мама” немає кордонів.

Сім’я стає повною, коли в неї з’являється малюк. Народження дитини – це відповідальна і нелегка праця і щоб її полегшити батьки мають дізнатися про методи планування вагітності, відмовитися від шкідливих звичок та пройти обстеження на хвороби, що передаються статевим шляхом.

Часто трапляється так, що молода сім’я не готова до народження дитини, в такому разі слід проконсультуватися з лікарем щодо протизаплідних засобів.

Вагітність – це найкраща мить в житті кожної жінки. Проте слід пам’ятати про правильне харчування, гігієну та фізкультуру, які допоможуть народити здорового малюка.

Пологи – така довгоочікувана мить зустрічі з малюком, не потрібно боятися болю, адже та мить, коли ви будете дивитися в очі своїй дитині, зітре всі неприємні спогади.

Кожна жінка може зіткнутися з проблемою налагодження грудного вигодовування. Не слід засмучуватися, якщо  у вас не виходить годувати дитину груддю, адже можна перейти на штучне або змішане вигодовування.

Опинившись дома, перед молодими батьками постає безліч питань: як купати малюка?, коли починати вчити плавати?, коли краще почати загартовувати дитину?, як навчитися робити масаж?, чи робити щеплення? Насправді ці питання не є складними, і кожна сім’я може вирішити, що краще для їх дитини. Головне володіти інформацією!

Малеча швидко росте і з кожним роком починає задавати “складні” питання, починають з’являтися перші погані звички, виникають “особливі” проблеми. Подолати їх допоможуть корисні підказки.

Ставши мамою жінка не повинна забувати, що вона в першу чергу ЖІНКА, адже щаслива, самодостатня жінка може стати щасливою матір’ю і дарувати любов своїм дітям. У розділі “Я – жінка” є багато корисних порад догляду за шкірою, за волоссям, цікаві дієти та методи релаксації.

Яким би не був складним шлях до щасливої сім’ї і материнства, ви завжди зможете звернутися до МАіМА, адже у материнства немає кордонів!