7 супер вправ, які підтягнутий ваш живіт після пологів

Написала:  
Представленно в рубриці: Гімнастика

7 супер вправ, які підтягнутий ваш живіт після пологів

Отже, після народження дитини, ви ймовірно звернете увагу на те, що ваш живіт залишився великим і м’яким! З плином часу він буде ще більше розтягуватися і щоб змінити це, вам доведеться вдатися до деяких вправ. Я вірю, що черевні вправи краще всього допоможуть вам підтягти животик після пологів. Якщо ви в пошуку потрібних вправ, то ця стаття для вас. Не варто фокусуватися тільки на присіданнях, ваша мета – поперечні м’язи живота. Вони входять до групи найбільш недооцінених м’язів черевного преса.

Поперечні є глибоко лежачими черевними м’язами, виступаючи в якості сполучної ланки посередині вашого тіла. Вони проходять горизонтально і допомагають залишатися внутрішнім органам на своїх місцях. Саме на ці м’язи слід націлюватися, щоб отримати плоский животик!

Отже, я пропоную вашій увазі 7 найкращих вправ для того, щоб зробити ваш м’який після пологів животик плоским!

7. Підтяжка

Для того, щоб виконати цю вправу, вам потрібно лягти на підлогу. Зігніть ноги в колінах, підошви щільно притисніть до підлоги. Руки покладіть на пупок. Двома пальцями сильно натисніть на нижню частину живота. Починайте повільно рухатися цією частиною, намагаючись не задіяти стегна. Глибоко вдихніть, високо піднявши груди. Як тільки ви відчуєте, що м’язи стають напруженими, зупиніться.

6. Ножиці

Це чудова вправа на живіт для щойно народивших мам! Ляжте на підлогу, покладіть руки під сідниці і трохи підніміть спину від підлоги. Повільно підніміть і опустіть ногу. Як тільки опустили, повільно підніміть іншу, опустіть. Ці рухи потрібно повторити десять разів по три підходи. Це безперечно найкраща вправа для підтягування животика після пологів.

5. Тазові підйоми

Це ще одна чудова вправа на абдомінальні м’язи. Вам потрібно лягти на підлогу, коліна зігнуті. Піднімайте таз вгору, затримуючись на деякий час і залишаючи плечі притиснутими до підлоги.

4. Ноги вгору!

Якщо вам здається, що попередні вправи не допомагають, особливо серйозно поставтеся до цієї. Вам потрібно буде прийняти позу для віджимання, потім підняти одну ногу настільки, наскільки можливо. Виконайте кілька віджимань. Поміняйте ногу і повторіть. Ця чудова вправа, підтягує живіт.

3. Віджимання від столу

Ця вправа мені подобається найбільше, бо вона не вимагає особливих зусиль. Все що від вас вимагається – це встати в двох кроках від столу, спертися на нього руками і почати повільно віджиматися. Це дуже просто!

2. Гантелі в руки

Мені здається, ми всі знаємо як згинання рук з гантелями допоможуть підтягнути животик!

1. Руки в сторони

Отже, встаньте рівно, розведіть руки в сторони і починайте рухатися з боку в сторони, описуючи руками горизонтальні кола.

Існує ще багато вправ на підтяжку черевних м’язів. Мені здається, ці сім – одні з кращих і продуктивних. Вправа під номером два є найпопулярнішою протягом вже багатьох років. А які вправи ви знаєте? І якими збираєтеся зайнятися?

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.