Затримка місячних, що робити?

Написала:  
Представленно в рубриці: Здоров'я жінки

Затримка місячних, що робити?Затримка місячних на кілька днів змушує понервувати, оскільки причин може бути багато, від вагітності до серйозних ендокринних порушень і гінекологічних захворювань. Давайте з’ясуємо, якщо затримка місячних що робити?

Вагітність – перше, що спадає на думку при затримці місячних. У цьому випадку слід зробити вдома тест, а краще два, або звернутися до лікаря. Останнього, в будь-якому випадку не уникнути. Оскільки при наявності вагітності все одно виникне необхідність стати на облік, здачі аналізів і ін. При відсутності вагітності потрібно встановити об’єктивні причини затримки менструації, а це може зробити тільки лікар.

При відсутності вагітності лікар може припустити наявність збоїв в роботі ендокринної системи, а саме наднирників, щитовидної залози, яєчників, гіпофіза. Проведення УЗД та здача необхідних аналізів допоможуть змалювати точну клінічну картину. Наявність симптомів супутніх затримці місячних: свербіж, біль, печіння, поколювання, дискомфорт, погіршення самопочуття та ін. в нижній частині живота, – можуть вказувати на деякі гінекологічні захворювання та інфекції, що передаються статевим шляхом.

При з’ясуванні причин відсутності місячних слід враховувати також ймовірність гормонального збою, який може трапитися через нестачу маси тіла або, навпаки, надмірної ваги, стресу, важких фізичних навантажень, емоційного зриву в результаті переїзду і т.д.

Як бачите, причин затримок місячних існує багато, а рішення проблеми, що робити при затримці місячних одне – вчасно звернутися до лікаря для проведення повного обстеження на предмет наявності або відсутності інфекцій або збоїв в роботі тендітної жіночої репродуктивної системи.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.