Місячні раніше терміну: причини для занепокоєння

Написала:  
Представленно в рубриці: Здоров'я жінки

Місячні раніше терміну: причини для занепокоєнняДо часу досягнення жінкою дітородного віку у більшості представниць слабкої статі менструальний цикл має певну регулярність, деяку сталість у строках. Саме тому так гостро жінки реагують, якщо почалися місячні раніше терміну, причини цього невідомі і жінки починають переживати про своє здоров’я. Давайте розберемося, чи потрібно переживати в такій ситуації.

Фактори, які можуть стати причинами початку місячних раніше терміну:

– За своєчасний початок місячних в організмі жінки відповідають відразу кілька органів: спеціальна ділянка головного мозку, гіпоталамус, гіпофіз, яєчники, матка. Порушення функціонування одного з цих органів може призвести до передчасної появи місячних.

– Часто причиною більш раннього початку менструального циклу стає перенесений стрес. Так само дуже важкі фізичні навантаження можуть спровокувати початок менструації раніше звичних термінів.

– Ще одна поширена причина несподіваного приходу місячних – це сувора дієта. Недолік поживних речовин безпосередньо пов’язаний зі станом організму, тому екстремальні дієти теж відносяться до списку причин раннього настання менструації.

– Більшість з нас регулярно застуджуються, але не надають цьому особливого значення, а застуда є ще одним фактором раннього початку місячних, адже в цей період в матці може порушитися кровообіг.

– Нерідко різка зміна клімату, переїзд на нове місце проживання стають причиною несподіваного початку менструації. Вся справа в тому, що зовнішні фактори порушують роботу вегетативної нервової системи.

– Безумовно, що гормони, точніше порушення їх функціонування, можуть так само вплинути на терміни початку менструації.

Місячні, які почалися раніше, викликані вищевказаними причинами, можуть протікати по-різному: болісно і безболісно, ??можуть з’явитися згустки в виділеннях. Але в будь-якому випадку, панікувати не варто, цим ви тільки погіршить ситуацію. Постарайтеся проаналізувати фактори, які могли б спровокувати ранні місячні. Чи були у вас стреси останнім часом, перевтомлювалися ви? Може, варто сісти на більш м’яку дієту? А може ви застудилися? Виявивши причину, ви будете почувати себе спокійніше і зможете раціонально підійти до вирішення проблеми, тобто до усунення причини.

Якщо ж місячні почалися раніше терміну і причини, як ви думаєте, криються в запальних процесах або гормональних збоях, то вам слід звернутися до лікаря. Тільки фахівець зможе вам допомогти поставити точний діагноз і призначити правильне лікування.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.