Місячні почалися раніше терміну

Написала:  
Представленно в рубриці: Здоров'я жінки

Місячні почалися раніше терміну

Місячні на 2 тижні раніше свого звичайного терміну можуть піти з різних причин. Цьому може сприяти прийом деяких лікарських, гормональних засобів, а також певні збої в організмі і захворювання (гострі та хронічні). Розберемо декілька можливих причин чому місячні почалися на 2 тижні раніше.

1. Ви приймали протизаплідні гормональні засоби, але припинили прийом раніше рекомендованого терміну. Або ви скористалися засобом екстреної контрацепції. Ніякі трави типу петрушки викликати передчасну менструацію не можуть.

2. Якщо кровотеча сталося відразу після статевого акту, то цілком можливі травми піхви або шийки матки. Тому слід показатися лікарю. Якщо ні, але незахищені статеві контакти в даному циклі все одно були і немає гарантії відсутності вагітності, можна припустити, що місячні на 10 днів раніше терміну почалися з причини імплантації заплідненої яйцеклітини в порожнину матки. Але при цьому рясної кровотечі не буває, тільки несильна «мазня». Також можлива позаматкова вагітність.

3. Крім того, якщо рясні місячні почалися на 10 днів раніше терміну, то причиною цього можуть стати доброякісні або злоякісні новоутворення матки. При великих крововтратах проводиться діагностичне вишкрібання порожнини матки, яке дозволяє не тільки уточнити причину події, але і зупинити кровотечу. Нерідко причиною частих місячних стає доброякісна пухлина матки – міома. Вона зустрічається навіть у молодих жінок.

4. Продовжуючи тему контрацепції. ВМС (внутрішньоматкова спіраль) нерідко є причиною передчасних місячних. Якщо втрати крові великі, то необхідно змінити метод контрацепції.

5. Гормональні порушення. Для їх виявлення зазвичай буває достатньо анамнезу пацієнтки, результатів аналізів на основні гормони, ультразвукового дослідження в певні дні циклу.

6. Як варіант норми. Не завжди місячні на тиждень раніше передбачуваної дати їх початку – ознака нездоров’я. Довжина місячного циклу має особливість у багатьох жінок змінюватися з часом. І короткий менструальний цикл (не менше 21 дня) – це нормально. Якщо ж в одному циклі місячні почалися на тиждень раніше, а в наступний на місяць пізніше – мова йде про порушення циклу, необхідна консультація лікаря.

Пам’ятайте, що нерегулярні менструації часто викликаються патологіями, які можуть призвести до безпліддя. Тому важливо стежити за своїм здоров’ям і вчасно звернутися до фахівців.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.