Як прибрати живіт після пологів?

Написала:  
Представленно в рубриці: Осина талія

Як прибрати живіт після пологів?Після пологів на молоду маму негайно звалюється безліч клопотів. Малюк займає весь вільний час, і на себе його практично зовсім не залишається. Такий підхід зрозумілий, але не зовсім правильний: матусі ні в якому разі не варто забувати про себе, і саме зараз потрібно прикладати масу зусиль, щоб відновити колишню стрункість.

Основна проблема після пологів – це, звичайно, живіт. Але яким би природним не здавався цей стан, не варто відкладати роботу над собою. Розтягнута після пологів матка – нормальне явище, але через невеликий час вона, скоротившись, повертається до колишніх розмірів, а м’язи живота приходять в колишній стан, скорочуючись в процесі годування грудьми.
Але під час вагітності багато жінок набирають зайву вагу, яку тепер не так-то легко скинути, тому слід приділити більше уваги правильному харчуванню. Жирну і нездорову їжу необхідно виключити з раціону, крім цього, треба пити побільше води – вона допомагає організму боротися з надлишком ваги, а також слід збільшити кількість овочів в раціоні для очищення організму.

Щоб позбутися від в’ялого живота, треба повернути м’язам колишню пружність. Щоденна зарядка допоможе в цьому – найбільш гарний ефект досягається качанням преса. Вправу слід виконувати, починаючи з мінімальної кількості підйомів, поступово збільшуючи навантаження. Ні в якому разі не варто продовжувати, якщо відчуєте, що вам стало важко піднімати корпус. Необхідна також порада лікаря – вам розкажуть, які навантаження підходять жінкам у цей період. Чудово допоможе наступна вправа: у положенні лежачи робимо глибокий вдих, на видиху з силою втягнути живіт і тримати так хоча б десять секунд. Вправа продовжувати протягом п’яти хвилин.

Хула-хуп, що має спеціальні масажні вставки – популярний і ефективний засіб для позбавлення від в’ялого живота. Нормалізація кровообігу в тканинах, що досягається за допомогою масажних вставок, стимулює спалювання зайвого підшкірного жиру, який накопичується в період вагітності. У перший час обертання хула-хупа, швидше за все, буде болючим, можуть з’явитися синці, але не лякайтеся – скоро ви звикнете і без жодного дискомфорту зможете обертати обруч протягом 20-30 хвилин. Обгортання, додають шкірі еластичність і пружність, також вважаються хорошим способом для боротьби з підшкірним жиром. Обгортання роблять курсом – через 1 день протягом 5-6 тижнів; вони поліпшать структуру шкіри, зовнішній вигляд і допоможуть вам повернути красиву фігуру.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.