Фітбол – весело і просто

Написала:  
Представленно в рубриці: Осина талія

fitbolФітбол – напрям фітнесу, в якому використовується спеціальний гімнастичний м’яч великого розміру. Заняття поєднують аеробне і силове навантаження, проходячи при цьому в полегшеному режимі. Під впливом тіла м’яч прогинається, а при утриманні рівноваги працюють всі групи м’язів, включаючи глибинні.

Історія фітбол йде корінням у тепер вже далекі п’ятдесяті роки XX століття. Сюзан Кляйнфогельбах, швейцарський лікар-фізіотерапевт, успішно застосовувала вправи на м’ячі для лікування своїх пацієнтів. У вісімдесятих роках фітбол перекочував у фітнес-клуби, де користується величезною популярністю і до цього дня.

Чому саме фітбол?
При регулярному відвідуванні тренувань через деякий час ви помітите, що покращилась координація рухів, а кров’яний тиск нормалізувався. Але це далеко не все. Фітбол допоможе вам у досягненні наступних цілей:

– Зниження ваги і зміцнення всіх груп м’язів;
– Формування правильної постави і зміцнення м’язів спини;
– Усунення болю в суглобах і нормалізація їх роботи;
– Зняття стресу та отримання позитивних емоцій.

Фітбол – відмінний тренажер для будь-яких проблемних зон. Ви зможете отримати відмінну фігуру, займаючись в своє задоволення. Крім того, фітбол надає знеболюючу дію і благотворно впливає на роботу травної системи, нирок і печінки.

Для кого корисний фітбол?
Фітбол не припускає важкого фізичного навантаження, тому займатися ним можуть як дорослі, так і діти. Цей вид фітнесу особливо корисний людям з варикозним розширення вен, а також тим, хто страждає на сколіоз або має зайву вагу. Існують і спеціальні заняття для вагітних жінок. Основний акцент у таких тренуваннях робиться на зміцнення м’язів спини і розвиток гнучкості. Великий плюс – фітбол допомагає зробити пологи менш болючими.

Фітнес-фітбол. Які м’ячі використовуються на занятті?
Якісний м’яч – запорука хорошого тренування. Визначити, чи підходить вам м’яч, дуже просто: сядьте на нього. Якщо фітбол підібраний правильно, ваші ноги розташуються під прямим кутом. Втім, допустиме невелике відхилення.

Кожен фітбол володіє антирозривним захистом. Це означає, що він не вибухне при пошкодженні, а повільно випустить повітря. Тим самим виключається ризик травм.

Надувати фітбол можна за допомогою звичайного насосу. Врахуйте, що чим твердіший м’яч, тим складніше утримувати на ньому рівновагу. Для посилення комфорту створені спеціальні ручки-тримачі, особливо корисні для новачків і дітей.

Фітбол можна займатися навіть вдома, але все-таки набагато краще робити це в спортзалі під наглядом досвідченого тренера. До того ж, тренування на різнобарвних м’ячах в компанії однодумців помітно піднімуть настрій, знімуть стрес і зарядять позитивними емоціями на цілий день. Приваблива перспектива, чи не так?

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.