Волоски в невідповідних місцях

Написала:  
Представленно в рубриці: Догляд за шкірою

Дvolosuосить часто у дівчат і молодих жінок, особливо брюнеток, з’являється пушок на верхній губі і підборідді. Спочатку навіть симпатичний, з часом він може стати серйозною проблемою, оскільки з віком стає більш жорстким і росте набагато сильніше.

Посилений ріст волосся починається в період статевого дозрівання або в період менопаузи і частіше за все є наслідком порушення роботи ендокринних залоз. Якщо у жінки несподівано посилюється ріст волосся на обличчі, вона обов’язково повинна звернутися до гінеколога або ендокринолога. Потрібно провести ретельне обстеження, щоб виключити наявність внутрішніх захворювань.

Потрібно бути дуже обережними з волосками, які ростуть з родимок і якщо родимки раптом почали змінювати свою форму. У цьому випадку ви повинні терміново звернутися до дерматолога, тому що це є одним з початкових ознак раку шкіри.

Порада дерматолога
Для видалення окремих волосків на верхній губі існує електротерапія. Коріння волосків руйнуються слабким імпульсом струму і волоски більше не виростають. Якщо причина їх появи – порушення роботи гормональної системи, то прийом медикаментів на тривалий час усуне волоски або стримає їх ріст.

Порада косметолога
Волоски на верхній губі не тільки негарно виглядають, вони додають зовнішності жінки неприродність. Тому їх обов’язково потрібно видаляти. Зробити це можна і в косметичному кабінеті.

Надійніше за все – за допомогою холодного або гарячого воску. Віск наноситься рівним шаром і через певний час різко зривається з шкіри. Волоски залишаються на воску. Звичайно, це боляче. Однак, після цього щонайменше 2-3 тижні у вас не з’явиться нової “рослинності”. З часом шкіра стає менш чутливою до цієї процедури.

Волоски можна вищипнути і пінцетом (це теж не дуже приємно) або видалити за допомогою спеціального засобу для видалення волосся з обличчя. При цьому волоски розм’якшуються хімічним способом. Якщо ви добре переносите такий засіб, – це найбільш приємний спосіб. Видаляти волоски доведеться кожні 6-8 днів. Однак, приблизно у чверті всіх жінок цей засіб викликає подразнення шкіри. Тому, перш ніж застосовувати його на обличчі, протестуйте, наприклад, на згині ліктя.

Якщо вам не хочеться видаляти волоски, то з макіяжем відмовтеся від пудри, а також від засобів, в яких міститься багато пудри. Пудра тільки підкреслить волоски. Краще всього застосовувати світлі, напіврідкі тональні засоби з невеликим змістом пудри. Їх потрібно наносити на шкіру обережно, з урахуванням напрямку росту волосся, намагаючись не розтирати.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.