Як бути красивою під час вагітності без шкоди для здоров’я малюка?

Написала:  
Представленно в рубриці: Я вагітна

Як бути красивою під час вагітності без шкоди для здоров'я малюка?Вагітність – це не причина перестати стежити за своїм тілом та обличчям, а також нігтями і волоссям. Жінці завжди потрібно виглядати доглянутою і привабливою. Тим не менш, необхідно враховувати, що у жінки в організмі протікає гормональна перебудова і потрібно піклуватися про своє здоров’я подвійно. Саме тому далеко не всі процедури варто робити і не всякою косметикою можна користуватися вагітній жінці.
Майбутня мама може самостійно здійснювати догляд за шкірою обличчя і тіла в домашніх умовах. Важливо тільки дотримуватися деяких правил і запобіжних заходів.

У період вагітності жіноча шкіра стає дуже чутливою, тому доглядати за нею потрібно за допомогою щадних засобів, які призначені для надчутливої ??шкіри обличчя і тіла.

Немає необхідності відмовляти собі в декоративній косметиці. Просто застосовуйте тільки таку, яка не викликала алергійних реакцій до вагітності. Намагайтеся, щоб кількість використовуваної косметики була мінімальною. Не потрібно зовсім відмовлятися від макіяжу, але і не потрібно використовувати занадто багато.

Не варто нарощувати нігті. При процедурі їх нарощування виділяються токсичні речовини, які здатні негативно вплинути на здоров’я дитини. Крім того, через гормональну перебудову, яка відбувається в організмі вагітної жінки, нарощені нігті можуть почати відторгатися, під ними можуть з’явитися пухирці і доведеться їх зняти. Для красивих нігтів майбутній мамі досить періодично робити манікюр і педикюр. Ці процедури дозволені вагітним жінкам і не принесуть ніякої шкоди ні майбутній мамі, ні малюкові

Фарбувати волосся можна тільки натуральними фарбами, виробленими на основі хни. Будь-які хімічні засоби вагітним протипоказані. Не можна робити хімічну завивку.

Не бажано використовувати епілятор. Під час вагітності безпечно користуватися тільки плаваючою бритвою. Воскова епіляція теж протипоказана.

При покупці косметичних засобів, потрібно обов’язково ознайомитися з інструкцією.

Щоб не було розтяжок, необхідно носити бандаж і щодня використовувати крем, проти розтяжок. Доглядати потрібно як за животом, так і за грудьми.

Також вагітним рекомендується використовувати антиварикозну еластичну білизну і крем на основі кінського каштану.

Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, майбутня мама завжди може виглядати чарівно, при цьому, не приносячи ніякої шкоди малюку.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.