Собаки і вагітність

Написала:  
Представленно в рубриці: Я вагітна

Собаки і вагітність

Немає секрету, що з вагітністю жінка іноді втрачає колишню активність і стає менш рухливою. У цей період майбутня мама більше стурбована питаннями, яке вибрати ліжечко, якого кольору має бути коляска, де краще ліки купувати, щоб не зіткнутися з підробкою. При цьому ряд повсякденних справ відходить на другий план, і як результат – зайва вага.

Вчені ряду країн неодноразово наводили результати досліджень, згідно з якими, вагітні жінки, які мають у своєму будинку собаку, підтримують свою активну фізичну форму протягом всієї вагітності. Цей факт безсумнівно, сприятливо позначається не тільки на протіканні самої вагітності, але і безпосередньо на процесі пологів і здоров’я новонародженого.

Щоденні прогулянки на свіжому повітрі з волохатим другом зазвичай не відрізняються розміреністю, а проходять у досить швидкому темпі, особливо, якщо господиня завбачливо захопить із собою сухий корм для собак. Такі прогулянки сприяють додатковому спалюванню калорій і утриманню ваги в межах дозволених показників.

Британські акушери провели цікаве дослідження і довели, що господині собак проходять за весь період вагітності відстань яка вдвічі перевищує ту, яку проходять вагітні без вихованців. При цьому збільшується м’язова сила, нормалізується артеріальний тиск, поліпшується постачання крові киснем. Піші прогулянки – це найдешевший і доступний спосіб тренування серця і судин майбутніх мам.

Проте, пам’ятайте і про те, що наявність тварини в будинку може заподіяти і деякі незручності, які в «цікавому» положенні можуть бути зовсім недоречні. Наприклад, у молодої мами може проявитися алергічна реакція на шерсть собаки або запах корму. Якщо в першому випадку вирішити проблему без втручання лікаря практично неможливо, то в другому випадку досить поміняти корм на корм.

З появою малюка обов’язково потрібно турбуватися, щоб не викликати певні ревнощі у вихованця, тому собака в цей період не повинна залишатися без уваги господині. Не варто залишати дитину наодинці з твариною, хоча б перший час. Обов’язково потрібно тримати під контролем процес спілкування собаки і малюка.

Підійдіть до появи нового члена вашої родини з великою відповідальністю – в цьому випадку ви зможете насолоджуватися радістю материнства без всяких проблем.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.