Секс під час вагітності. Можна чи не можна?

Написала:  
Представленно в рубриці: Я вагітна

Секс під час вагітності. Можна чи не можна?Вагітність є природним продовженням ніжних почуттів між чоловіком і жінкою. Коли зароджується нове життя, все інше відходить на другий план, у тому числі інтимна сторона відносин. Найбільш гостро це сприймає жінка. Нерідко майбутня мама починає відчувати страх за майбутнього малюка. Під час вагітності дружина часто відмовляє чоловіку в сексі, аргументуючи небажання боязню нашкодити дитині. Чи справді ці страхи мають під собою підставу?

«За» секс під час вагітності

Гінекологи кажуть, що якщо немає загрози для майбутньої мами у вигляді скорочення матки, то підстав для страху немає. Навпаки, якщо вагітність протікає нормально, то статеві акти дуже добре позначаться і на дитинчаті, і на самій вагітній. Вона буде задоволена, в кров надійдуть «гормони щастя» – ендорфіни. А що може бути краще для малюка, ніж щаслива мама?

Під час оргазму дитина отримує масаж стінками матки, а зовсім не статевим членом, як думають деякі. Тому страх «наштовхати» не має під собою підстав. При статевому акті збільшується циркуляція крові, що благотворно впливає на дитину. Вона отримує більше кисню і поживних речовин.

Секс під час вагітності найбільш сприятливий у другому триместрі, коли гормональна перебудова організму вже закінчена, а плід поки маленький. Тільки краще підібрати пози, які не здавлювали б живіт вагітної. Найбільш сприятлива поза «наїзниця» або «чоловік позаду».

Також секс під час вагітності дуже корисний на пізніх термінах, особливо коли пологи затягуються. У чоловічій спермі містяться особливі речовини – «простагландини», які мають размякшуючу дію на шийку матки, тим самим допомагаючи їй розкритись.

Коли потрібно відмовитися від сексу під час вагітності

Однак деякі обмеження в сексі при вагітності все ж таки є. Це стосується перших двох місяців, коли краще поберегтися. Особливо, якщо вагітність протікає з ускладненнями, тому що є ризик передчасного розкриття шийки матки або її пошкодження. Також підвищена ймовірність занести у статеві шляхи хвороботворні бактерії, інфекцію, що може негативно позначитися в майбутньому на дитині, а саме в момент пологів – при проходженні малюка по родових шляхах, він може бути заражений. Особливу групу ризику становлять жінки зі звичним викиднем в анамнезі. Їм гінекологи часто рекомендують утримуватися від близькості впродовж всього терміну вагітності.

Буває й таке, що жінка в силу психологічної невпевненості і страхів добровільно відмовляється від сексу. Однак, таким жінкам краще порадитися з фахівцем, і по можливості не відмовляти собі в задоволенні.

Загалом, коли на «тесті» з’явилися довгоочікувані смужечки, перші тижні вагітності краще поберегтися, упевнитися, що вагітність маткова, що протікає без проблем. А вже після трьох місяців можна віддатися пристрасті. Жінка під час вагітності розкривається по-новому, відкриваючи для себе цілий світ незвіданих відчуттів. Нерідко чоловіки відзначають підвищення статевого потягу до своїх вагітним дружинам.

Жінка під час вагітності – це завжди прекрасно.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.