Секрети здорового сну для вагітних жінок

Написала:  
Представленно в рубриці: Я вагітна

Секрети здорового сну для вагітних жінок

Ні для кого не секрет, що вагітність для жінки – не найпростіший період в житті, як з фізіологічної точки зору, так і психологічної. Розуміючи, що під серцем зароджується нове життя, майбутня мама намагається створити комфортні умови для свого малюка ще до його появи на світ.

І святим обов’язком всіх членів сім’ї є всіляка допомога і підтримка берегині сімейного вогнища в її починаннях. Тому першою справою, потрібно по можливості обмежити фізичні навантаження вагітної, переклавши деякі домашні справи на плечі інших домочадців. Крім того, обов’язково потрібно подбати про комфортну зону відпочинку і сну для мами з малюком, для цього можна купити подушку для вагітних, яка дуже зручна особливо на пізніх термінах.

У цілому ж комфортний сон є запорукою здоров’я не тільки вагітних. Будь-яка людина, у якої немає повноцінного тривалого сну, в кілька разів більше схильна до стресів, а її імунітет значно знижується. Тому і шанси, заразитися будь-яким вірусним захворюванням або отримати його внаслідок перевтоми і стресу збільшуються в багато разів. І для того, щоб уникнути проблемних ситуацій зі здоров’ям, слід відповідально підходити не тільки до дотримання розпорядку дня, а й обсягом та якістю сну.

Для того, що б запобігти появі безсоння і щодня швидко засинати, необхідно придбати комфортне ліжко. Але кожна людина індивідуальна, тому поняття комфорту сприймає по-своєму, одні воліють жорстке спальне місце, інші – навпаки, довго будуть крутитися і прокидатися втомленими, якщо не будуть спати в м’якій постелі.

Але, не тільки матрац і основа ліжка повинні бути зручними для прийняття комфортної пози для сну, подушка теж повинна бути підібрана правильно. Особливо важливим дотримання цієї умови є для людей, які щодня піддаються великим фізичним навантаженням або мають хронічні захворювання спини. Ортопедичні подушки будуть ідеальним варіантом вирішення даної проблеми, виконані з якісного матеріалу, вони здатні запам’ятовувати форму тіла людини, створюючи додатковий комфорт. Тим більше, що асортимент ортопедичних постільних речей сьогодні дуже широкий і дозволяє укомплектувати набір навіть для новонароджених.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.