Ознаки вагітності

Написала:  
Представленно в рубриці: Я вагітна

Pregnancy-Nausea-Vomiting-1У більшості жінок незабаром після настання вагітності з’являються її характерні ознаки, в першу чергу припиняються менструації.

На самому початку вагітності у деяких жінок часом бувають нудота, посилене слиновиділення, блювота. Ці неприємні явища зазвичай незабаром проходять.

Нерідко у вагітних змінюються апетит і смак. Деякі жінки в перші місяці вагітності уникають м’ясних і жирних страв, тому що вони викликають у них почуття огиди. Іноді в цей час виникає потреба в кислій або солоній їжі. Деякі вагітні погано переносять запах бензину, тютюнового диму, зовнішній вигляд їжі, до чого раніше вони ставилися абсолютно байдуже.

Такі ознаки пов’язані зі змінами функцій ендокринних залоз, нервової системи та обміну речовин, наступаючими при вагітності.

У перші місяці вагітності змінюються молочні залози – вони збільшуються в обсязі, як би набухають і робляться, як кажуть самі жінки, «важкими».

Іноді виникає відчуття поколювання в області сосків, при натисканні на молочні залози з них виділяються капельки білуватої рідини (молозива), схожої на молоко.

Всі ці ознаки зазвичай вказують на настання вагітності, але деякі з них іноді бувають і у невагітних жінок.

Так, наприклад, відсутність менструації навіть протягом тривалого часу можлива після перенесених інфекційних захворювань, при різкій перевтомі, недокрів’ї, ендокринних розладах. Припинення менструації, інколи на тривалий термін, може бути пов’язане з важкими психічними переживаннями.

Помітивши перші ознаки вагітності, жінка повинна відразу звернутися в жіночу консультацію, щоб у разі її підтвердження отримати від лікаря необхідні поради.

Для підтвердження вагітності проводиться внутрішнє дослідження, при якому виявляються такі ймовірні ознаки вагітності, як збільшення розмірів тіла матки, зміна її форми, щільності та ін.

Коментарі

122 Коментарів on "Ознаки вагітності"

 1. Віта on Вт, 5th Лют 2013 10:20 

  Не захищений статевий акт відбувся на 4-5 день після початку місячних, на наступний день випила постинор, чи уникну я вагітності цим???? Цикл не регулярний, тому не знаю коли чекати овуляції. На жаль, вийшло так, що постинор я пила і минулого місяця, що мені тепер можна очікувати, які наслідки, і чи подіє він тепер????

 2. Лікар-консультант on Вт, 5th Лют 2013 11:30 

  Добрий день, Віта!

  Відповідь на ваше запитання ось в цій статті “Постинор – застосовувати дуже обережно!”.

 3. Людмила on Пт, 8th Лют 2013 00:12 

  Доброго дня! У мене виникла проблема. Місячні затримались на 8 днів, купила тести показує дві полоски, (одна з них не дуже чітка) і на слідуючий день почались місячні. Що це може бути? На шо надіятись?

 4. Лікар-консультант on Пт, 8th Лют 2013 10:26 

  Добрий день, Людмила!

  Прочитайте нашу статтю “Причини появи місячних на ранніх термінах вагітності”, а також “Рясні місячні після затримки – бігом до лікаря!”.

  В цих статтях ви знайдете відповіді на свої запитання.

 5. Оксана on Пт, 8th Лют 2013 21:23 

  Доброго дня! Ми з чоловіком стараємся вже 4-й місяць завагітніти і все ніяк, і у лікаря я була цілком здорова. Підкажіть найефективніший метод! Цикл 28 дн. Стараємся з 10-14 день.

 6. Лікар-консультант on Нд, 10th Лют 2013 12:40 

  Добрий день, Оксана!
  Прочитайте статтю “Як cкоріше завагітніти”.
  А також раджу здати вашому чоловіку спермограму.

 7. Марія on Пт, 15th Лют 2013 14:54 

  Доброго дня!
  ми з чоловіком займалися любовю на другий день місячних, виділення були незначні чи можна завагітніти?він сказав шо зробив дитину! Після того вже як тиждень мені погано тошнить! Але я ще лікуюсь у лікаря маммолога і приймаю ліки! мені ще гірше стало останньго цього тижня болі у животі низом). Можливо таке шо я вагітна і організм так реагує на ліки? І як я неприймала ліки мені трішки краще було))) Що мені робити? Дякую

 8. Лікар-консультант on Сб, 16th Лют 2013 10:38 

  Добрий день, Марія!
  Вагітність можлива та малоймовірна. Вагітність можна буде діагностувати після 7 днів затримки.
  Тошнота і біль в низу живота можуть бути побічною дією ліків, які ви приймаєте. Проконсультуйтеся з лікуючим лікарем. А також на час лікування користуйтеся контрацепцією.

 9. Віта on Пт, 15th Лют 2013 16:01 

  Доброго дня. Я хотіла вас запитати, на 7 день менструації я позбавилась цноти, спочатку мій партнер використовував презерватив, потім прийняв ванну, і ми з ним займалися далі коханням вже без презерватива, в нього відбулося сімєвиверження прямо на статеві губи , в мене відчутний дисконфорт в животі. ЧИ МОЖЛИВА ВАГІТНІСТЬ, І КОЛИ МОЖНА ЗВИРНУТИСЯ ДО ГІНЕКОЛОГА, щоб її не було? Я дуже хвилююся дайте будласка відповідь.

 10. Лікар-консультант on Сб, 16th Лют 2013 10:39 

  Добрий день, Віта!
  Вагітність можлива але малоймовірна. Дискомфорт може бети викликаний зміною мікрофлори, після початку статевого життя. Часто у жінок які починають статеве життя або змінюють партнера розвивається цистит. Тому зверніться до сімейного лікаря, та здайте аналіз сечі щоб виключити розвиток циститу.
  Вагітність найвірогідніше можна буде діагностувати після 7 днів затримки менструації.

 11. Оксана on Сб, 16th Лют 2013 17:54 

  Добрий день!!скажіть будь-ласка.у мене затримка 12 день,робила багато тестів усі негативні!!в чому може бути причина,ніяких симптом не відчуваю,окрім того ,що живіть болить як на місячні!

 12. Лікар-консультант on Сб, 16th Лют 2013 21:30 

  Добрий день, Оксана!

  Затримка місячних не обов’язково свідчить про вагітність. Це можуть бути гінекологічні захворювання, або гормональні збої. А також можлива позаматкова вагітність. Раджу звернутися до лікаря і зробити УЗД, якщо це вагітність або позаматкова вагітність лікар її побачить.

 13. Дама on Сб, 16th Лют 2013 22:09 

  Доброго дня. У мене 16.02.2013 року був незахищений статевий акт ( презерватив сповз). Перший день останніх місячних був 04.02.2013 року. Тобто, з 16.02 це вже “небезпечні” дні. Через годину після НСА випила одну таблетку Постинору. через 12 год ще одну. Питання: Чи може бути ефективним даний препарат в моєму випадку? Коли можна очікувати настання критичних днів? Якщо вагітність все ж настане чи не зашкодить цей препарат плоду?????

 14. Лікар-консультант on Нд, 17th Лют 2013 12:33 

  Добрий день, Дама!
  Постинор – це засіб екстреної контрацепції, тому вживати його потрібно дуже обережно. Прочитайте ось цю статтю “Постинор – застосовувати дуже обережно!”.
  На рахунок вагітності, то вона можлива, але малоймовірна. Та якщо запліднення все ж відбулося то ви дізнаєтеся про це на 7 день після затримки місячних.

 15. Igor on Нд, 17th Лют 2013 18:35 

  Доброго дня. Скажіть будь-ласка в мене з дівчиною був секс 14лютого(місячні в неї були 25січня) і лопнув презерватив але я не кінчав і я зразу витягнув.Яка імовірність того,що вона вагітна?

 16. Лікар-консультант on Пн, 18th Лют 2013 10:27 

  Добрий день, Igor!

  Ймовірність того, що ваша дівчина вагітна дуже маленька. Якщо запліднення відбулося, то вона зможе про це взнати на сьомий день затримки місячних.

 17. Ніколь on Чт, 28th Лют 2013 00:36 

  Доброго вечора! У мене в останній день місячних був статевий акт і презерватив під час другого разу залишився у вагіні. Я сходила в туалет, він вийшов. Через два тиждні у мене знову був секс, після якого на презервативі була невелика кількість крові. Зараз я постійно відчуваю важкість у шлунку. Скажіть, будь ласка, яка можливість у мене бути вагітною? І коли я можу дізнатися вагітна чи ні , якщо до початку місячних приблизно тиждень?

 18. Консультант on Пн, 4th Бер 2013 10:41 

  Добрий день, Ніколь!

  Вагітність можлива, але малоймовірна. Прочитайте ось цю статтю “Перші ознаки вагітності”.

 19. ксеня on Чт, 28th Лют 2013 23:32 

  Скажіть будь ласка статевий акт був на 7, 12 та 13 день 26 денного циклу… Наступні місячні розпочались на тиждень раніше що зазвичай на три чотири дні, але вони були незвичайні..Тобто без болісні і на третій день з шести вони закінчілися і два дні була коричнева мазня. Почало колоти в желудку та болить низ живота.Яка ймовіірність завагітніти? Наперед дуже вдячна за відповідь *

 20. Консультант on Пн, 4th Бер 2013 11:18 

  Ксеня, вагітність можлива, але малоймовірна.

 21. Наталія on Пн, 4th Бер 2013 01:06 

  Підкажіть, будь-ласка, чи можу я бути вагітною, якщо цілий місяць займалась сексом, щоб завагітніть. Була затримка 7 днів, боліли груди. Проте, тест показав негативний результат і почались місячні. Чи є шанси, що я вагітна?

 22. Консультант on Пн, 4th Бер 2013 11:53 

  Наталія, вагітність можлива, хоча малоймовірна. Прочитайте ці статті, можливо вони вам допоможуть: “Народження дитини повинно бути за планом”, “Підготовка до зачаття. Як народити здорову дитину?”.

 23. Марія on Пн, 4th Бер 2013 21:53 

  Добрий вечір!Скажіть будь ласка чи можливо завагатніти якщо я не знаймана а хлопець не кінчав а ли ше доторкнувся до мого статевого органу??і після того на п”ятий день у мене раз виділилася коричнева слизь!

 24. Консультант on Чт, 7th Бер 2013 10:06 

  Марія, вагітність малоймовірна. Та причинами виділення коричневого слизу можуть бути:
  – дефлорація або частковий розрив цноти;
  – інфекції;
  – нерегулярні місячні;
  Причин багато, тому раджу звернутися до лікаря-гінеколога. І надалі раджу, щоб ваш партнер користувався презервативом, це захистить вас не тільки від небажаної вагітності, але і хвороб які передаються статевим шляхом.

 25. Валерій on Нд, 10th Бер 2013 21:30 

  Доброго вечора,чи можливо, що на протязі 2-х з половиною місяців в дівчини не бути місячних? Чи може це свідчити про те що вона вагітна? Як довго може тривати затримка в місячних? Дякую.

 26. Консультант on Пн, 11th Бер 2013 10:55 

  Добрий день,Валерій!

  Затримка місячних вказує на серйозні збої в організмі жінки (якщо це не вагітність).

  Ви не перший хто задає нам це питання, тому я написали статтю “Причини затримки місячних”. Вона допоможе розібратися в причинах затримки місячних.

 27. Artem on Нд, 3rd Сер 2014 10:36 

  Добронго дня.
  У мої дівчини змінились смаки на їжу, вона почала вживати ту їжу, яку рідко вживала, збільшились груди і стали чутливішими,і можливо збільшилась вага. Сексом ми займались тільки захищеним.
  При гормональному збої можуть бути такі ознаки? Чи це вагітність?
  З нею я зустрічаюсь не довго, а до мене вона казала, що використовувала один раз препарат Пастинор. Це може бути побічна дія цього препарату?
  І з місячними у неї теж проблеми.

 28. Консультант on Нд, 3rd Сер 2014 13:02 

  Доброго дня, Artem!
  Вагітність малоймовірна. Всі ознаки вагітності починаються після того, як ембріон прикріпився до стінки матки. Про це ви можете прочитати в статті “Прикріплення ембріона до матки”. А про Постинор можна прочитати в статті “Постинор – застосовувати дуже обережно!”.

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.