Вірус простого герпесу і вагітність

Написала:  
Представленно в рубриці: Хвороби і вагітність

Вірус простого герпесу і вагітністьПервинне зараження вірусом герпесу, яке збіглося з вагітністю може стати причиною передчасного припинення вагітності (викидня), завмирання вагітності або передчасних пологів. Збережена вагітність з виявленим вірусом герпесу може протікати з ускладненнями як у вагітної жінки, так і у плода. Більш несприятливим прогнозом вважається зараження вірусом герпесу на ранніх термінах вагітності, коли відбувається формування органів і основних систем організму.
Небезпечний не сам вірус герпесу, а отруєння токсинами, що виробляються ним в дуже великій кількості. Крім найсильнішого отруєння токсини здатні пошкоджувати оболонку клітин, з яких складаються тканини і органи, що і призводить до неминучого впливу на плід з усіма витікаючими наслідками.

Вірус простого герпесу може протікати у прихованій (латентній) формі і виявлятися при сприятливих для нього факторах: зниженні імунітету, переохолодженні, грипі, пневмонії і т.д. Інкубаційний період складає від 2 до 12 днів.

Симптоми вірусу герпесу:

– Нездужання;
– Підвищення температури, що супроводжується ознобом або жаром;
– Відчуття дискомфорту в області промежини з подальшою появою на слизовій оболонці великих і малих статевих губ, дрібної висипки у вигляді бульбашок, заповнених прозорою рідиною, які розриваючись підсихають, утворюючи скоринки. На їх місці можуть утворюватися нові пухирці;
– Поява бульбашок супроводжується печінням, сильним свербінням і досить болісними відчуттями.

Іноді симптоми захворювання слабко виражені і протікають без належної уваги. Однак у майбутньому вагітність може стати провокуючим фактором для активного розвитку інфекції. Лікування проводиться індивідуально в залежності від терміну вагітності та перебігу захворювання.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.