Темно-коричневі та світло-коричневі виділення при вагітності

Написала:  
Представленно в рубриці: Хвороби і вагітність

Темно-коричневі та світло-коричневі виділення при вагітностіПід час виношування малюка в організмі жінки відбуваються різні процеси, наприклад, такі як світло-коричневі виділення при вагітності або темно-коричневі виділення, які часто лякають майбутню матусю. Причини подібного роду явищ різноманітні, і для їх визначення краще всього звернутися до фахівця.

Причиною світло-коричневих виділень при вагітності можуть бути різні вагінальні інфекції. Наприклад, вірус папіломи людини.

Причинами темно-коричневих виділень при вагітності можуть бути:

– кровотеча імплантації. Відбувається через місяць після останніх місячних чи після запліднення (через 2 тижні);
– позаматкова вагітність. У цьому випадку жінка може відчувати біль в області тазу (з боку яєчника або маткової труби, де плідне яйце розвивається). Темно-коричневі виділення можуть бути зі згустками;
– молярна вагітність (аномалії клітин плаценти і неправильний розвиток ембріона).

У будь-якому випадку якщо вас турбують виділення при вагітності (світло-коричневі, жовтувато-коричневі, рідкі коричневі виділення, рясні коричневі виділення) важливо пам’ятати, що фізіологічним процесом це не є. Виділення при вагітності будь-якого кольору – привід звернутися до гінеколога, який при необхідності призначить необхідні методи дослідження та додаткові аналізи.

Коментарі

2 Коментарів on "Темно-коричневі та світло-коричневі виділення при вагітності"

  1. bounty on Пн, 22nd Вер 2014 22:35 

    Скажітт будь ласка. Були місячні 4 вересня. Десь 7 закінчилися. 17 числа був секс.Хлопець пошкодив вмсередині. Була кров.22 вночі вийшла кров. Небагато. Але потім я витерлася і вийшла кров шматками. Нині рано були виділення темно коричневого кольору. Густі. Але трішки. Що це? Ніяких ознак вагітності не відчуваю. Чи може бути таке що він пошколив всередині і вийшли залишки крові??? Допоможіть я посивію

  2. Консультант on Вт, 23rd Вер 2014 19:24 

    Добрий вечір, bounty!

    Відповідь на ваше запитання ви можете прочитати в статті “Чому після сексу з’явилася кров і що робити?”. Зробіть тест на вагітність! А потім зверніться до лікаря!

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.