Причини появи місячних на ранніх термінах вагітності

Написала:  
Представленно в рубриці: Хвороби і вагітність

Причини появи місячних на ранніх термінах вагітностіМісячні на ранніх термінах вагітності, саме так помилково називають багато майбутніх мам кровотечі, які трапляються у багатьох жінок. У деяких випадках це явище не небезпечне, в інших є симптомом серйозних ускладнень. Які можливі причини появи крові з статевих шляхів у період виношування дитини, коли менструації за визначенням бути не може?

1. Іноді так звані місячні на ранньому терміні вагітності трапляються в момент імплантації яйцеклітини в стінку матки. Треба відзначити, що кровотечі в цьому випадку не буває. Максимум – виділяється декілька крапель крові. Це явище нормальне, не повинно викликати тривоги.

2. Нерідко несильна кровотеча спостерігається при механічних травмах шийки матки і піхви. Так, кілька крапель крові можуть виділитися після огляду та взяття гінекологом мазків з шийки матки. При статевому акті і ектопії шийки матки. В принципі, таке явище не повинно викликати занепокоєння, якщо не було кровотечі, місячні на першому місяці вагітності не пішли. Однак зробити УЗД не завадить, щоб оцінити як розвивається ембріон.

3. Позаматкова вагітність. Мабуть, це найсерйозніше, що може ховатися за кров’яними виділеннями. Вони можуть бути злегка масткого характеру, не супроводжуватися больовими відчуттями на перших тижнях. Але якщо вчасно не розпізнати патологію, результат може бути дуже поганим… Звичайно, позаматкову вагітність досі можливо лікувати тільки хірургічним шляхом, але от тільки обсяг операції і її складність багато в чому визначається терміном вагітності і тим, в якому стані знаходиться орган, в якому розвивається плодове яйце.

4. Загроза або почався викидень. В принципі, саме це явище в першу чергу підозрюють лікарі, коли до них є пацієнтка з кровотечею на ранніх термінах вагітності. Якщо вагітність була підтверджена раніше на огляді, результатом аналізу на ХГЧ або ультразвуковим дослідженням, то пацієнтці рекомендується лікування в стаціонарі, постільний режим і статевий спокій. Крім того, лікарі спробують знайти причину кровотечі, не рідко, коли вона виникає через надлишок чоловічих гормонів, в такому випадку без медикаментозного лікування не обійтися.

І запам’ятайте, що найчастіше неприємності трапляються в дні, коли повинні були початися місячні, якби не зачаття. Тобто 1 раз в 4-5 тижнів (в залежності від довжини менструального циклу). Будьте уважнішими до свого самопочуття!

тині чи ні.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.