Йога для вагітних

Написала:  
Представленно в рубриці: Гігієна та фізкультура

PD*14851423Вправи, які дозволять зробити вашу вагітність здоровою, легкою і щасливою!
Дивовижні вправи йоги дозволяють зробити ваші м’язи еластичними, готують організм до пологів, роблячи його здоровим і захищають від різних стресів. Ваша вагітність буде протікати краще, якщо ви не полінуєтеся регулярно виконувати кілька нескладних вправ, попередньо порадившись з лікарем (на випадок можливих протипоказань).

Потрібно пам’ятати, що в йозі всі рухи плавні, повільні, не робіть жодних різких поворотів і нахилів, інакше є шанс травмувати м’язи. Безліч вправ – статичні. Йога дозволяє зробити людину витривалою, ви відчуєте гармонію зі своїм тілом. Не обов’язково виконувати неймовірно складні вправи на гнучкість, достатньо виконувати – на дихання і на розслаблення.

Ваша вагітність буде проходити легко, ви зможете позбутися від токсикозу, хронічних захворювань, а ще – ви захистите майбутню дитину від хвороб та ускладнень при пологах. Ви обоє будете готові до непростого родового процесу! Для того, щоб йога приносила користь, потрібно всі вправи виконувати із задоволенням. Якщо щось Вам не подобається, не слід такі вправи виконувати.

Вправа «Високе дерево»
Починайте кожне заняття з цієї вправи. Ноги на ширині плечей, розправити плечі, долоні – на животі. Закрийте очі. Опустіть руки вниз, роблячи глибокий вдих. Підніміть руки над головою, з’єднайте долоні, видих, опустіть руки.

Ця вправа дозволяє позбутися від переживань, негативних думок. Дуже корисна вправа для постави. Якщо ваша вагітність не має протипоказань, вправа «Високе дерево» можна виконувати навіть на пізніх строків.

Вправа “Як крила»
Лежачи на спині, розкинуті руки в сторони, ноги зігнуті в колінах, стопи притиснуті до підлоги. Розведення колін в бік. Прогинатися не можна.

Ця вправа покращує роботу шлунку, допомагає позбутися печії, ще – зміцнює м’язи промежини, роблячи їх еластичними, і готуючи родові шляхи до пологів.

Вправа «Метелик»

Сидячи на підлозі, стопи разом, коліна розведені в бік, спина рівна. Розслабте м’язи, уявіть собі, що ваші коліна – це крила метелика. Виконуйте махи «крилами», не напружуючи внутрішню сторону стегна. Вправу варто виконувати кілька разів на день.

Дана вправа є хорошою профілактикою проти розривів тканин. Ваші м’язи будуть добре розтягуватися, і тканини промежини і внутрішньої сторони стегна будуть готові до пологів.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.