Підготовка до першої подорожі з дитиною

Написала:  
Представленно в рубриці: Корисні поради

Підготовка до першої подорожі з дитиною

Хтось починає подорожувати вже з перших місяців життя малюка (хтось взагалі народжує за кордоном, і в перші тижні життя малюка повертається на батьківщину, що теж свого роду подорож – перше випробування для дитини і мами). А хтось з особистих переконань довго чекає дорослішання дитини (хтось чекає двох, трьох років, найстійкіші чекають віку 5 років), щоб відправитися з дитиною в її першу подорож.

А якщо це подорож ще й самостійна, то ступінь відповідальності зростає в рази. Зате прямо пропорційно зростає і ступінь задоволення від підготовки до подорожі.

Які аспекти підготовки до подорожі потрібно продумати в першу чергу?

1. Куди? Підбір напрямки відпочинку. Які напрямки найбільш привабливі для відпочинку з дітьми?

2. Коли? Час відпочинку. З’ясувати, який період найбільш кращий для відпочинку з дітьми в обраній країні. Зістикувати відпустку чоловіка з найбільш підходящим місяцем.

3. Про що потрібно знати заздалегідь?

– Квитки на літак. Авіакомпанія, ціна квитків на літак, спецпропозиції від авіакомпаній.

– Місце проживання. Готель, хостел, приватний сектор, друзі, знайомі.

– Національний колорит. Знати особливості даної країни, в тому числі і ставлення до дітей.

– Орієнтовні ціни на продукти, розцінки на пересування (таксі, наземний транспорт, метро, оренда автомобіля), ціни на кафе, на екскурсії, на лікування.

– Відповідно, як і на чому пересуватися по країні в період відпочинку.

3. Визначитися, яким буде формат відпочинку з дитиною 1-2 років. Чи буде він відпочинковий-пізнавальний, або ж класичний пляжний відпочинок. Чи буде відпочинок з дитиною проведено в одному місці, або ж ви придумаєте цікавий маршрут.

4. З ким? Визначитися зі складом відпочиваючих. Найчастіше на відпочинок з дитиною їдуть своєю сім’єю. Раджу взяти з собою ще й бабусю (або няню), яка допоможе доглянути за дитиною. Деякі виїжджають на відпочинок з дітьми у складі компанії – кілька сімей. Компанією можна зняти відразу цілий будинок, що обійдеться набагато дешевше в перерахунку на людину. А ще зручно по черзі наглядати за своїми і чужими дітьми.

5. Список речей в дорогу.

6. Аптечка на відпочинок з дитиною 1-2 років.

7. Список розважальних заходів на відпочинку з дитиною. Аквапарки, цікаві музеї для дітей, атракціони, зоопарк, дельфінарій.

8. Ігри на пляжі з дитиною 1-2 років. Пляж пісочний… А якщо пляж гальковий? А раптом пляж… бетонний?

Де черпаємо знання з організації відпочинку?

– Форуми самостійних мандрівників. Почитайте звіти про відпочинок з дітьми людей, які вже побували там, куди ви тільки плануєте відправитися. Задайте свої питання досвідченим мандрівникам і отримаєте відповіді на них.

– Мамські співтовариства і форуми. Де ж ще можна запитати про відпочинок з дітьми, як не на Мамскому сайті? Там навіть можна організувати опитування і зібрати корисну статистику по відпочинку з дітьми. Користуйтеся!

– Інтерв’ю з жителем того регіону, куди ви збираєтеся на відпочинок з дитиною. Хто підкаже найкраще, де здорово провести час і скільки це буде коштувати, як не місцевий житель? Якщо ви знаєте мову носія, то вам це завдання по плечу. Тільки майте на увазі, ця людина повинна бути незацікавленою стороною, щоб вона могла відповідати чесно і не ввести вас в оману.

Приємних подорожей і гарних вражень Вам і вашим діткам!

 

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.