Загубили улюблену іграшку: Що робити?

Написала:  
Представленно в рубриці: Ростемо граючись

Загубили улюблену іграшку: Що робити?

Втратили улюблену іграшку… Так. Такі трагічні речі трапляються, особливо з найулюбленішими іграшками дітей. І найчастіше, улюблена іграшка купується або в іншій країні, або дарується родичами здалеку, або товар одиничний. Загалом, випадки важкі.

Запропонуємо вам превентивні і запізнілі заходи до виправлення жахливої ​​ситуації.

Що робити, якщо загубилася улюблена іграшка?

– Якщо ви бачите, що іграшка дитині сильно полюбилася, постарайтеся запастися її копією до того, як з іграшкою щось трапиться (зламається, загубиться).

– Обов’язково запишіть назву бренду улюбленої іграшки… У разі втрати знайти таку ж в продажу буде легше (і не обов’язково в тому ж магазині, де брали).

– Не носіть на вулицю або в дитячий садок улюблені іграшки. Грайте ними вдома.

Як повернути улюблену іграшку, якщо втратили:

– В першу чергу, пошукати її скрізь, де вона може бути.

– Розвісити оголошення з обіцянкою нагороди за повернення іграшки.

– Пошукати таку ж у продажу в магазинах або інтернет-магазинах.

– Якщо іграшка була куплена за кордоном, то замовити через інтернет-магазин або попросити знайомих, які їдуть туди, придбати іграшку.

– Попросити родичів, які подарували іграшку, пошукати її у продажу (якщо це можливо).

Якщо іграшка так і не була знайдена, а іграшка-замінник не була прийнята:

1. Таке трапляється, що дитина настільки чуйна, що відразу розуміє, що перед нею не оригінал. Тоді у ваших силах постаратися придумати легенду, щоб малюк прийняв іграшку-аналог. Скажіть, що іграшка так довго шукала свого друга (вашу дитину), що їй довелося довго літати на повітряній кулі (тому вона змінила колір), їхати в контейнері з новими іграшками (тому вона пахне, як нова), і пояснити інші зміни, що відбулися з іграшкою-замінником.

2. Інша версія для прийому нової іграшки: Нову іграшку послала його стара іграшка, щоб дитина змогла грати тепер з нею. А стара іграшка полетіла в далекі країни виконувати секретну місію і допомагати людям творити добро, і дуже просила прийняти нову іграшку.

3. Дайте дитині перестраждати втрату улюбленої іграшки. Нехай дитина виплачеться. Ви можете лише допомогти, поспівчувати, констатуючи факт в такій формі: «Я знаю, як ти переживаєш і як тобі сумно від того, що ти втратив Зайчика (ведмедика, трактор) – твого маленького друга. Я можу тільки сказати, що я теж твій друг і я з тобою. Підкажи, чим я можу тобі допомогти, щоб тобі стало легше? »

Прикладіть максимум зусиль, щоб знайти пропажу, і не втрачайте улюблених іграшок!

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.