Як дізнатися що пологи почалися?

Написала:  
Представленно в рубриці: Пологи без болю

Як дізнатися що пологи почалися?В останній місяць вагітності жінки починають ретельніше стежити за своїм станом, щоб не пропустити той самий момент пологів.
В останній місяць дихати вагітній жінці стає легше. Тільки бігає вона в туалет частіше, а спину ломить сильніше. Це говорить про те, що ваш малюк вже почав приймати положення на старт, і ваш живіт «опустився». Це все відбуватиметься ще приблизно протягом чотирьох тижнів.

У матці будуть відчуватися скорочення, які не доставляють болю, може бути тільки легкий дискомфорт, а на білизні можуть з’являтися плями. Але це не означає, що вам варто бити тривогу. Ваш організм лише готується до попередніх пологів: матка готується до перейм, а шийка матки готується дати дорогу вашій дитині.

Так як же зрозуміти, коли пологи почнуться?

У більшості жінок перед самими пологами відходять води. Це порвалася оболонка, і навколоплідні води, які знаходяться біля голівки малюка вирвалися назовні. Зазвичай виливається з жінки близько однієї склянки. Це є сигналом, що через пару годин почнуться перейми. При цьому спину починає ломити сильніше. У деяких жінок оболонка проривається зовсім трохи, і води витікають потроху. Тут питання стоїть в тому, якого кольору води з вас виходять.

Якщо прозорі, то панікувати ще рано, а от якщо зелені, то дзвоніть вашому лікарю, він вам скаже, що робити. У вас при аналізах виявлялися якісь інфекційні захворювання, він застереже вас від того, що робити категорично не можна, скаже, чи потрібно їхати в пологовий будинок. Якщо ж додзвонитися не виходить, то варто поїхати відразу в пологовий будинок, де вам нададуть допомогу.

Бувають випадки, коли перейми у жінки починаються без попереднього відходження навколоплідних вод. Спочатку вони бувають нестійкими скороченнями матки, а потім вже повторюються кожні 20-30 хвилин. До цього періоду жінка повинна бути доставлена ??в лікарню, так як у неї почалися пологи, і їй потрібна кваліфікована допомога лікарів, які виконають свої обов’язки.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.