Природні пологи або кесарів розтин – що вибрати?

Написала:  
Представленно в рубриці: Пологи без болю

Природні пологи або кесарів розтин - що вибрати?Багато вагітних жінок задають питанням, як же народжувати, природно або вдатися до кесаревого розтину? Лікарі в один голос стверджують, що, якщо ваше здоров’я дозволяє і всі показники в нормі, то народжуйте звичайним природним шляхом.
Можна навести кілька фактів на користь природних пологів.

По-перше, кесарів розтин – це досить серйозна операція, і вона може викликати серйозні ускладнення. Багато жінок не сприймають кесарів розтин, як операцію, проте, це є помилкою. При кесаревому розтині можливі кровотечі, а після операції – інфекції та непрохідність шлунка.

По-друге, звичайні пологи – природні для дитини. Під час перейм дитина піддається дії скорочення матки, причому для дитини це позитивний стрес. А коли вона проходить через родові шляхи амніотична рідина виходить сама собою. Є ще один цікавий і доведений факт: діти, народжені звичайним шляхом менш схильні до захворювань дихальних шляхів, а діти, народжені за допомогою кесаревого, схильні до стресів і депресій.

По-третє, процес годування після природних пологів відбувається легше. А після кесаревого розтину ви зможете погодувати малюка тільки на наступний день. А фахівці рекомендують погодувати дитину якнайшвидше після пологів, щоб встановити зв’язок.

По-четверте, після кесаревого розтину ви протягом цілої доби навіть не зможете встати. А біль після операції може нагадувати про себе протягом декількох місяців, не кажучи вже про те, що піднімати важкі речі вам не можна буде кілька років.

По-п’яте, якщо причиною, по якій ви схиляєтеся до кесаревого, є страх болю, то ми можемо вас заспокоїти. Зараз можна проводити природні пологи з анестезією, щоб не відчувати болю від розривів.

Таким чином, ви самі бачите, що природні пологи сприятливо позначаться не тільки на вас, але і на вашому малюку. І якщо ваші показники дозволяють вам народжувати самостійно, то не бійтеся, народжуйте!

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.