Легкі пологи – це не міф

Написала:  
Представленно в рубриці: Пологи без болю

Легкі пологи - це не міфЗвичайно, народження дитини – це прекрасна подія. До всього іншого, цей процес оновлює організм матері і подовжує її життя. Але як зробити так, щоб полегшити і сам процес?
По-перше, важливо знати інформацію. Проконсультуйтеся з лікарем, прочитайте літературу, підіть на курси для вагітних. Важливо знати, з чим ви стикаєтеся, які зміни будуть відбуватися з вашим організмом, щоб вони не застали вас зненацька, не налякали. Так само можна запитати  у жінок, які вже проходили у своєму житті через пологи. Можливо, що вони вас навіть заспокоять, спростувавши всі страшилки про народження малюка.

Наступне, що важливо – це фізична форма. Якщо ви не хочете розтяжок на животі, то м’язи тіла треба привести в тонус. Існує ряд вправ і гімнастика для вагітних. Вони готують жінку і до самих пологів, допомагаючи їй не тільки в підготовці тіла до пологів, але і навчаючи її правильним дихальним вправам і способам розслаблення під час перейм. Походи на гімнастику і курси для вагітних допоможуть вам психологічно правильно підготуватися до майбутньої події.

Наступний етап – це вибір клініки. Тут варто походити, подивитися їх самим, запитати поради у знайомих, проконсультуватися у лікарів. Клініка повинна бути обладнана всім необхідним. У наш час для полегшення пологів жінки її занурюють у ванну з теплою водою, яка пом’якшує біль. Це нововведення входить в моду в багатьох місцях. Важливо, щоб місце було не тільки добре оснащене, але і подобалося вам. Дізнайтеся більше про співробітників, адже пологи будуть у вас приймати не прилади.

Познайомтеся з лікарями. Саме вони будуть з вами під час пологів. Дуже багато залежить від того, який вам попався акушер-гінеколог, і наскільки ви йому довіряєте. Так само в хороших клініках повинні бути передбачені всі умови для пологів з ускладненнями і передчасних пологів. Звичайно, не можна налаштовувати себе на погані думки, але все-таки, як говорить прислів’я: «Береженого Бог береже».

Якщо ви підготуєтесь до пологів ретельно, все передбачте і будете думати, що у вас все пройде легко, саме так все і буде!

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.