Про що домовитися з лікарем заздалегідь

Написала:  
Представленно в рубриці: Пологові будинки

pogovoru z likaremПро що домовитися з лікарем заздалегідь:

Як народжувати (наскільки ви наполягаєте на пологах, якщо є відносні показання до кесаревого). Обговорити умови, за яких лікар вважає операцію необхідною, прийти до згоди.

Коли народжувати (якщо обговорюється кесареве) – планово або почати природним шляхом.

Коли їхати до пологового будинку (коли почнуться перейми, відійдуть води, будуть йти перейми з певними проміжками якими).

Яку анестезію використовувати і в якому випадку (при кесаревому – загальну або епідуральну, при пологах – стандартний медикаментозний сон, знеболення, за вашим проханням, з міркувань лікаря, відсутність знеболення без серйозних показань – як ви хочете)

Присутність рідних на пологах. Чоловік, мама, подруга, асистентка, що їм взяти з собою (змінний одяг, їжу, питво), що їм буде дозволено, чи можна їм буде робити вам масаж, тримати за руку в будь-який час, тобто заважати персоналу, брати на руки дитину першими, перерізати пуповину.

Стимуляція перейм – введення окситоцину – і прокол плодового міхура. За яких умов лікар наполягає на проведенні, обговорити, щоб не робили профілактично, якщо ви не хочете.

Епізіотомія (наполягаєте ви на тому, щоб її не робили без екстрених показань, або ви самі зацікавлені в тому, щоб все було швидше і легше, адже вона робиться саме для цього, як і попередній пункт).

Зашивати з анестезією – обов’язково наполягти, це найболючіша процедура в пологах.

Прикладання дитини до грудей і перші дії з нею. Коли перерізати пуповину – відразу або після припинення пульсації (при резус-несумісності заборонено) і кому. Спочатку дитину мити і зважувати чи спочатку класти Вам на груди. На який час класти, на скільки заберуть для миття, зважування та закапування очей, куди, коли повернуть – як ви хочете!

Щеплення. Гепатит – робити в пологовому будинку. Якщо так – тільки імпортною вакциною – купіть і привезіть.

– Якщо у вас негативний резус-фактор – купити і привезти антирезусний Д-імуноглобулін, обговорити його введення протягом 72 годин після пологів, чим раніше, тим краще.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.