Як вибрати коляску для маленької дитини?

Написала:  
Представленно в рубриці: Все для малюка

Як вибрати коляску для маленької дитини?

Якщо у вас народилася дитина, то з усією очевидністю постає питання про купівлю хорошої дитячої коляски, яка зможе підійти як для новонародженої дитини, так і для … старшої.

Тому, якщо у вас є час і вільні кошти, то вибирати почати коляску потрібно вже до народження дитини, щоб не потрапити в халепу, тому що на ринку присутня безліч найрізноманітніших моделей, від яких розбігаються очі.

Якщо вірити деяким батькам, то потрібно купувати цілих дві коляски: одна підійде в якості ліжечка, тоді як інша безпосередньо підійде для прогулянки.

Трансформерні коляски

Але тут також є свої особливі нюанси. Якщо у вас буде спальна коляска (трансформер), то вона стане в нагоді для зими, тому що влітку в такій колясці незручно і дитині в ній жарко. Якщо вдома буде і прогулянкова коляска, то вона дуже навіть стане в нагоді в теплу пору року, так вона буде легка, зручна, і в ній можна возити дитину віком до трьох років.

Але найбільш економваріант для більшості батьків буде вибір 2 в 1, і це будуть такі коляски, де можна міняти верх по своєму особистому розсуду.

Трансформерні коляски досить важкі і неповороткі. Раз вже ви зважилися купувати таку коляску, то незайвим буде покатати її і переконатися – чи буде вона зручною для вас.

Триколісні коляски

Плюси

Триколісні коляски досить рухливі і ними досить легко керувати. Якщо ви купите таку коляску, то вам не будуть страшні бордюри і ями! Буде чудово, якщо така коляска буде мати регулювання по висоті, а ручка захоплення буде змінювати кут нахилу.

Мінуси

Але у триколісній коляски є і свої мінуси. У неї, як правило, база ширше, а в стандартний ліфт вона не влазить, тільки у вантажний, а вантажні ліфти є не в кожному будинку. Стандартна база 3-х колісної коляски становить 65 см, а ширина відкритих дверей стандартного ліфта становить 63 см.

Триколісна коляска буває іноді небезпечна як на поворотах, так і при наїзди на бордюри.

Колеса

Звертайте особливу увагу на їх колеса. Бажано, якщо вони будуть великими, гумовими, і добре підкачаними. Невеликі колеса не такі надійні. Буде корисним присутність різних ресор або пружин для плавності їзди.

Спеціальне багажне відділення

Найбільш важливим буде і присутність спеціального багажного відділення, куди ви зможете класти свої покупки. Що ви будете робити, якщо ви зробили покупки. Невже будете нести їх в руках? І якщо внизу коляски буде широке багажне відділення, то це буде тільки плюсом.

Ремені безпеки

Не слід забувати і про ремені безпеки. Вони також потрібні і важливі для безпеки вашої дитини. Спеціальний замок від угону транспорту також може забезпечити потрібну безпеку вашій дитині.

Ось важливі правила при виборі коляски для вашої дитини. Поділіться своїм досвідом, це стане корисним всім читачам!

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.