Подушка для вагітних і годуючих жінок – яка краще?

Написала:  
Представленно в рубриці: Все для малюка

Подушка для вагітних і годуючих жінок - яка краще?Вже на ранніх етапах вагітності, жінки можуть відчувати незручності і дискомфорт в період коли вони не сплять і також відпочинку. У процесі формування плоду може збільшуватися відчуття дискомфорту в області спини або поперекового відділу. Для поліпшення загального самопочуття і сну, нейтралізації хворобливих відчуттів були розроблені особливі подушки для вагітних жінок.
Провідні фахівці радять жінкам в положенні засинати на боці. В іншому випадку це може вкрай негативно позначитися на протіканні багатьох життєво важливих процесів у жіночому організмі, що пов’язано з тиском плоду на органи. Крім того, використання спеціальної подушки допоможе поліпшити відпочинок і сон. Вона дозволить вибрати зручне положення, допоможе зняти напругу і нейтралізує хворобливі відчуття в районі попереку і спини.

Ринок надає широкий асортимент даної категорії товарів (за розміром, формою). Найбільш поширене використання подушок U-подібної форми, які допомагають зручно зафіксувати тіло з обох сторін. При цьому вони не утрудняють рухів. Аналогічні функції здійснюють і подушки у формі рогалика, хоча і поступаються в розмірах розглянутої вище. Хоча це досить зручно при необхідності її транспортування. Крім того, розроблені подушки для вагітних у вигляді букви С, що допомагають зафіксувати (підтримати) живіт чи спину в певному положенні. Її можна застосовувати в позі сидячи, коли захочеться лягти. Інший варіант – Г-подібна подушка. Вона дає можливість відмовитися від подушки для голови. Однак деяким жінкам може сподобатися подушка для вагітних у формі букви I.

Часто подушки для вагітних не втрачають актуальності й після народження дитини. Наприклад, вони допомагають приймати досить зручне положення в процесі годування малюка.

Зокрема, “big”-образні подушки за рахунок особливої ??конфігурації можуть бути використані в різних цілях, наприклад, нею можна накритися, так як одна сторона довша, ніж інша. Дітям зазвичай дуже подобаються такі моделі. На закінчення хотілося б сказати, що в таких делікатних моментах найкращий спосіб вибору такої подушки – звернення до своїх відчуттів, адже кожен організм унікальний.

Крім того, не можна залишити без уваги і такі важливі характеристики товару як виробник і наповнювач (ідеально, якщо це холлофайбер). Цей матеріал дуже легкий, тому не доставить додатковий дискомфорт майбутній матусі. Він добре переться, залишаючись еластичним і м’яким. Бажано, щоб зовнішня поверхня подушки складалася з натуральних тканин (бавовна).

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.