Як годувати близнюків?

Написала:  
Представленно в рубриці: Грудне вигодовування

bluznykuЗазвичай однією з труднощів годування близнюків є брак молока у матері. У період перебування в пологовому стаціонарі ця проблема звичайно вирішується порівняно просто – завжди є достатня кількість донорського молока для догодовування.

Набагато складніше все в домашніх умовах, а особливо, коли материнського молока не вистачає.

Перш за все, матері необхідно продовжувати дотримуватися черговості годування, яка дотримувалися в пологовому будинку, тобто перше годувати завжди одного й ту ж дитину, а потім другою груддю годувати другу. При цьому зберігаються приблизно однакові інтервали між годуваннями для кожного з них. Більш слабкій дитині слід давати груди з великою кількістю молока і з кращим соском.

Якщо молока у матері в пологовому будинку не вистачало, то в призначені години найбільш доцільно грудьми (іноді навіть обома) годувати тільки одного з дітей, а другу дитину в цей період годувати молочною сумішшю. У наступне годування грудьми слід годувати ту дитину, яка в минуле годування отримувала молочну суміш. І так чергувати при кожному годуванні.

Ситуації, звичайно, можуть бути різними, тому необхідно радитися з лікарем. Та пам’ятати, про те, що ви мама і хто як не ви найкраще розумієте своїх дітей.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.