Дитина відмовляється від грудей

Написала:  
Представленно в рубриці: Грудне вигодовування

Дитина відмовляється від грудей“У нас народився бажаний і запланований малюк. І вагітність була на рідкість легкою. Коли я дізналася про величезну користь вигодовування грудьми, я просто мріяла годувати грудьми, і сильно чекала цієї нашої зустрічі. Мені так хотілося втілити свою мрію в життя. Вийшло так, що моя мама мала після пологів мало молока і я наполовину штучно вигодувана дитина. І я переживала ще сильніше, а раптом у спадок це передасться і мені. І я налаштувала себе рішуче, все, ніяких сосочок і пляшечок, годую сама і це тільки мої груди.

Так я і поїхала народжувати малюка. Ну, от і пологи, мені поклали маленького до грудей. І тут, проблема, дитина не захотіла брати груди. Ми хотіли йому допомогти і вклали сосок ще глибше, але все не давало результату. Коли мій малюк прокинувся, ми зробили повторну спробу, але знову у відповідь тиша. Для мене це було величезною трагедією, мій син не брав груди, адже я мріяла про це, як він буде її смоктати. І ось другий день, з’явилося молоко. Молока було так багато, тільки їсти його не було  кому.

Тоді я вийшла з ситуації так, я стала зціджуватися і годувати хлопчика з ложки. І тільки ближче до другої доби він хоч щось почав їсти. Я запитувала у лікарів, що ж це таке, але відповідей які б задовольняли мою цікавість не було. І навіть уважно до мого сина ні хто не ставився. Тоді я прийняла рішення, якщо є молоко, то вже їсти його, ми навчимося, придумаємо, щось  вже вдома.

Найскладнішим виявився перший тиждень, тому що мені доводилося годувати двома способами. По-перше, молоком, яке я зціджувала, і тим, яке випадково витікало з грудей йому в рот. Я використовувала силіконові наладки для того, щоб йому було зручно по максимуму захопити мій сосок. Моєму синочку просто потрібно розвинути смоктальний рефлекс, як же це зробити, думала я. Я наважилася купити соску, і це трохи дало результат, він менше став плакати і частіше спати.

І все ж я не могла втратити надію на те що він стане смоктати груди. Я так довго мріяла про це, що просто не могла залишити все в такому положенні. Думаю, що ви уявляєте, що це таке, мрії матері. А хто годував грудьми свого малюка не з чуток знає про це. Яке це прекрасне почуття, коли твій малюк дивиться тобі в очі і смокче твої груди. Я і не думала годувати його сумішами з пляшок, тому що в мене було дуже багато свого молока.

Коли пройшов тиждень моєї  муки, я звернулася за допомогою в інтернет і знайшла там інформацію по вигодовуванню. І вже буквально наступного дня, біля наших дверей стояла прекрасна дівчина Алла, вона була консультантом по вигодовуванню. Зовсім трошки спроб і мій синок сам взяв груди. Ви можете уявити собі мою радість, ось і збулася моя мрія. Я просто літала від щастя, це був величезний захват. Мій синочок наївся вдосталь і чудово заснув.

Алла показала мені прийоми як потрібно правильно вкладати сосок всередину ротика малюка. Також вона показала мені, що причиною може бути коротенька вуздечка на язичку мого хлопчика. Потім я, звичайно, звернулася до дільничного лікаря, і вона підтвердила ці підозри. Тоді ми зібралися і поїхали в лікарню у відділення хірургії щелепи, там теж діагноз підтвердився. Потрібна була операція, і я дуже переживала, адже хоч і маленька, але це все-таки операція.

Ось тоді я вперше розлучилася з синочком і просто тремтіла від страху за нього, адже я його так люблю. Я стояла поруч з кабінетом, і моєму хвилюванню не було меж. А вже через 10 хвилин мій син спокійнісінько взяв мої груди.”

Історія нашої читачки Катерини.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.