Як сказати батькам про вагітність?

Написала:  
Представленно в рубриці: Консультація

Як сказати батькам про вагітність?Мені 20, а моєму коханому 16! Я вагітна, і ми не знаємо що робити його батьки цього не так просто не залишать, а на аборт ні я ні він не згодні! Що робити?

Даша

Чекали Ви цього чи ні, в будь-якому випадку дві смужки на тесті в якійсь мірі є несподіванкою. Дівчина зазвичай швидко звикається з думкою про те, що вона скоро стане мамою, і одне тільки лякає її часом: як сказати про вагітність рідним. Оскільки вагітність незапланована, то будьте готові до їх сильного здивування. Звичайно, вони будуть в шоці, так як переживають за ваше майбутнє, за те, як ви зможете виховати малюка.
Перед тим, як повідомляти новину батькам, знаючи, що вона викличе у них, як мінімум, несхвалення, проаналізуйте ситуацію, в якій ви опинилися з коханим, розберіться у своїх почуттях і бажаннях, розставте пріоритети. Цю новину повідомте без виклику, спокійно і розумно, давши зрозуміти батькам, що ви прийшли за допомогою. Адже мама найближча людина, вона зрозуміє, пожаліє і допоможе знайти вихід. Так, швидше за все ви отримаєте порцію докорів за вашу легковажність. Але погодьтеся, що батьки частково праві.

Не дивлячись на всі труднощі, ви хочете народити дитину, продумайте план свого життя на кілька найближчих років: де ви будете жити, чи зможете ви продовжувати вчитися або працювати, хто буде сидіти з дитиною в цьому випадку, чи готові ви змінити своє життя, відмовившись від звичних розваг та занять. Крім того, ви знаєте своїх батьків, тому можете передбачити їх реакцію і продумати заздалегідь аргументи і відповіді на їхні запитання.
Головне, пам’ятайте, що батьки – це ваші близькі, рідні, це ваші друзі і союзники. І нехай вони будуть приголомшені новиною, нехай лають вас за легковажність, все одно вони не кинуть вас напризволяще. Постарайтеся пояснити їм свою позицію, піднести свої аргументи без емоцій, а з розумом. Якщо є питання, невпевненість – не ховайте їх від батьків, порадьтеся з ними, попросіть допомогу. Детально розкажіть їм про те, як плануєте вирішувати проблеми і ситуації, що виникають з появою дитини (наприклад, перевестися на заочну форму навчання, підробляти у вільний від навчання час або вдома), на яку допомогу від батьків розраховуєте (наприклад, щоб частину дня бабуся займалася дитиною, дідусь гуляв з малюком на вулиці). Нехай батьки побачать у вас не просто примхливих дітей, які говорять «Я хочу» і не думають про наслідки. Нехай вони відкриють, що ви вже дорослі, серйозні людини, здатні відповідати за свої дії і рішення. Нехай вони зрозуміють, що вам потрібна допомога і підтримка.

Безумовно, ви почуєте масу порад і повчань від батьків. Не суперечте, батьки бажають вам добра, навіть коли лають вас. Прислухайтеся до порад, можливо, вони дійсно слушні і практичні. Поговоріть з батьками відверто, як дорослі люди. Сплануйте разом з ними, хто і що може і хоче робити, як розподіляться нові обов’язки кожного.

Сказати батькам про вагітність не просто, але навіть якщо ваші батьки не хочуть і чути про онуків, не опускайте руки і не ображайтеся на них. Поставте себе на їх місце. І просто дайте їм час звикнути з думкою про те, що вони скоро стануть бабусею і дідусем. І намагайтеся розраховувати тільки на себе, а батьки, побачивши ваше серйозне відношення, обов’язково прийдуть вам на допомогу.

Я рада, що ви прийняли перше серйозне рішення в своєму житті – дати життя новій людині. І повірте коли дитина народиться, вона стане вашим Всесвітом і тією людиною, яка буде любити вас не дивлячись ні на що.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.