Чому після статевого акту витікає сперма?

Написала:  
Представленно в рубриці: Консультація

doctorДобрий вечір! Скажіть будьласка чому після статевого акту десь через 2-5хв витікає сперма,чи можна якось завагітніти? ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

Під час статевого акту при збудженні м’язи піхви напружуються, відповідно після еакуляуії (сім’явиверження)  м’язи ще деякий час залишаються напруженими. При цьому виділення сперми, яка потрапило в піхву, відбувається поступово.

Витікання сперми можна спостерігати невеликими порціями ще протягом декількох годин після статевого акту, якщо у партнерки був оргазм чи вона відчула досить значне збудження, яке в свою чергу спричинило скорочення м’язів піхви.

Якщо ви не використовуєте оральні контрацептиви вагітність можлива з великою вірогідністю!

Для запобігання небажаної вагітності використовуйте презервативи або ОК – оральні контрацептиви, які підібрати вам допоможе лікар – гінеколог. Також пам’ятайте при незахищеному статевому акті (без презерватива) ви піддаєте себе ризику зараження хворобами, які передаються статевим шляхом – СНІД, Сифіліс та іншими не менш небезпечними!


Коментарі

6 Коментарів on "Чому після статевого акту витікає сперма?"

 1. марія on Чт, 6th Січ 2011 00:14 

  у мене затримка 9 днів,але тест е негативним,і минулого місяця була затримка 8 днів,після чого почались були місячні,болить живіт і нирки зранку і вечером,дуже нервова,минулоі затримки базальна температура була 37,2 а зараз 36,7

 2. Лікар-консультант on Нд, 9th Січ 2011 16:21 

  Зверніться до лікаря гінеколога та здайте аналіз сечі та зробіть УЗД нирок і сечового міхура. Ваші симптоми можуть свідчити не лише про вагітність, але й про початок запального процесу.

 3. Наташа on Пн, 4th Лют 2013 20:40 

  в мене емуляці без статевого акту?

 4. Лікар-консультант on Ср, 6th Лют 2013 11:09 

  Наташа, опишіть будь-ласка детальніше свою проблему.

 5. Галина on Сб, 2nd Бер 2013 22:09 

  Я уже як 5років не можу завагиднити яка може бути причина у лікаря була я здорова

 6. Консультант on Пн, 4th Бер 2013 11:30 

  Добрий день, Галина!

  Позитивний результат залежить не тільки від здоров’я жінки, а і від здоров’я чоловіка. Зверніться до лікаря андролога-сексолога, провівши обстеження і аналізи, він скаже причину і порадить лікування.

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.